Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy minden átmegy...

Normális hogy minden átmegy rajta, és nem is eszik 4napja?

Figyelt kérdés
másfél éves a fiam,pár napja éjjel arra keltem,hogy hallottam a bébiőrbe hogy hány,berohantam,hanyatt volt,úgy hányt,fel sem kelt rá,tiszta hányás volt a feje,haja,szeme,az arca,mindene...úgy emeltem fel gyorsan,aztán megint hányt egyet sugárba....másnap levittük dokihoz,hasa is ment,(előtte pár nappal/1héttel már voltunk,mert torokgyulladása volt,kapott antibiotikumot..stb),azt mondta a doki hogy valami virust összeszedett.(csak tudnám hol,mikor a lakásból se vittem ki 1hétig,na mindegy)diéta,meg smecta port mondott hogy adjam neki 3napig napi 1port.4napja szinte semmit nem eszik,kivéve reggel-este a tápszerét(3-3dl),de se keksz,se főtt krumpli,se buláta,natúr kuki,sima kenyér,semmi,ma megevett 1banánt,meg megpróbáltam pár kanál bébikaját etetni vele,nagy nehezen evett belőle,de rá félóra múlva megint ment a hasa.Tehát 4napja megy a hasa,nem állandóan,napi 3-4x,hányni csak akkor hányt 1x szererncsére.Inni iszik,tápszeren kivül kb 3-4dl-t 1nap.A 3-4nap alatt fél kg-ot fogyott már.(na nem mintha nem lenne miből,de azért aggódok)Szerintetek meddig normális a hasmenés,és hogy nem eszik?Meg a smecta se használ,de ma voltam a gyógyszertárba,azt mondták ilyen pici gyerekeknek csak ez van.
2012. febr. 9. 20:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sajnos éjjel fél 3kor megint ugyanúgy hányt sugárba....aztán megint mintha semmi baja sem lett volna utána.Most már nagyon félek,nehogy valami komolyabb baja legyen,vagy beutaljanak a kórházba minket...most értünk haza amúgy nem rég,vért nem vették igy le tőle,azt majd ha meggyógyult,csak akkor,csak hasi uh volt.Azt mondta hogy a háziorvoshoz vigyük vissza,úgyhogy ők ezzel nem foglalkoznak.Kérdezte hogy székletvizsgálatot nem-e csinált a háziorvos,mondtam hogy nem,ma ha visszük,rákérdezek miért csinál...Most alszik,2től rendel a doki,úgyhogy délután levisszük.Ma még nem ment a hasa,kiváncsi leszek mi lesz.Anyukám mondta,hogy lehet levan neki tapadva a sok cucc,ugye hogy másfél hete szivni kell az orrát,és az bánthatja a gyomrát.Mivel köptetőt sem szed,a torokgyulladása elején szedett 2napig,(ambroxolt),aztán már nem köhögött,igy abbahagytuk.Lehet igaza lesz anyumnak.Attól is félek nem e ez a rota virus....
2012. febr. 10. 12:50
 22/24 A kérdező kommentje:
*miért nem csinál,nem miért csinál
2012. febr. 10. 12:51
 23/24 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Meggyógyult a kisfiú?
2012. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
visszavittük a háziorvoshoz,de semmit újat nem mondott,vagyis a probiotikumot,amit ti is irtatok,meg laktózmentes tápszert irt fel neki(milupa).Semmi mást nem mondott,széklet vizsgálatot se csinált,azt mondta nem kell.....igyon az a lényeg.A tápszert nem issza meg természetesen,pedig egy kis kakaóport is raktam bele neki,de igy sem issza.Reggel még csak-csak megissza,de esténként nem,és már az előzőt sem fogadja el,amit előtte ivott...remélem ez csak a betegsége miatt van,és megfogja inni ha meggyógyul.Szerencsére már jobban van,köszönöm az érdeklődést!Hányni azóta nem hányt,remélem nem is fog már,a hasa az még sajnos megy,vagyis ma az első nap hogy nem ment,de tegnap még 2x is ment úgy,hohy zuhanyoztatni kellett,mert a háta közepéig olyan volt..étvágya ma kezd javulni,2hete majdnem szinte alig evett...ma már nagynehezen evett pár kekszet,meg húslevesbe főtt krumplit-répát-husit,ezt 3-szorra ette meg,ami egy tányér volt/1adag.De legalább végre már ennyi van benne.Úgyhogy remélem már kezd helyrejönni.Valami virus tuti van,mert a családban is szinte mindenki beteg,és hánynak,+a fiam keresztszülei is,nekik a 9hónapos kislány is...én is roszzul vagyok kb 4-5napja,egésznap hányingerem van,rossz a gyomrom,szétszakad a fejem,akármit veszek be..nem tudom mi van...na szóval ez van :)
2012. febr. 12. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!