Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a babám, napi...

7 hónapos a babám, napi kétszer eszik szilárdat. Mikortól válthatom ki a 3. étkezést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babaám 4 és fél hónapos, kb 2-3 napon bell kiváltok egy étkezést és remélem mire 5 hónapos a másodikat is, én 6. hónapra gondoltam a 3. étkezést kiváltani, úgyhogy szerintem bármikor kiválthatod....de ez az én véleményem, kérdezd a védőnőt.
2012. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akkor váltottam ki, amikor igényelte a lányom.

Szerintem ez nincs kőbe vésve.

Ha egy-egy étkezésre már jó adagokat megeszik, akkor a 3. étkezésre is adhatsz neki mást.

Lányommal 7-8 hónapos korára kiváltottuk a tízórait, ebédet és uzsit. Neki jobban bejöttek a szilárd ételek, úgyhogy szívesebben ette azt már ilyenkor.

2012. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiam pont 7hónapos, es mi 2napja kezdtuk el kivaltani a 3. Etkezest. Igy 3 kaja, 3tapszer. Szerintem lassan megprobalhatod te is,de ne eroltesd ha latod,h nem jonne be neki. :-)
2012. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uh, akkor mi már jó régen... :) 5 és fél hónapos volt mikor napközben nem kellett neki a tápi..! Így már csak reggel és este van tápszer 200-200 ml! Tízórai csak gyümi, ebéd zöldség kétnaponta husival, uzsi tejpép/baba puding! Meg van a tejalapú mennyiség, így nem aggódok! Lassan kiválthatod te is :)! Érzik ők szerintem! Múltkor barátnőm mondta hogy a fiának (5hós) nem kell a tápszer viszont beviszi a kanalast és a gyerek két pofára nyomja! Szerintem tudatos kis lények ők :)
2012. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lassan megpróbálkozok vele,csak a lányom imádja a tápszert szóval szerintem nem lesz egyszerű dolgm,köszi h írtatok.
2012. febr. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!