Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám visszaszoktatani...

Hogyan tudnám visszaszoktatani a kiságyba hogy egyedül is aludjon? 9 hó

Figyelt kérdés
elrontottam annak idején hogy mikor beteg volt a afiam akkor atvettem magamhoz és velem aludt.most9 hós és még mindig ,mert éjjel csak komfortszopizik,és egyszerüen ha nem erzi a ciicit akkor sir.tudom hogy elrontottam vmit de szeretném visszacsinálni.kiprobaltam hogy tea vagy vizet adtam neki nem jo,meg van hogy keres engem maga mellett a kezevel ha nem talál sir.nappal alszik a kisagyban tehat nem a kisaggyal van neki baja szerintem.Ötletek hogy csináléjam vissza?
2009. jún. 3. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az ágyatok mellett van az övé, akkor ha sír tedd be neki a kezed, hagyd, hogy ő is megfoghassa. simizd a hátát, nálunk ez a leginkább bejövő taktika. Persze van mikor rázendít, de nem bánom, hogy ennyire szeret. Majd kinövi. :)
2009. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én ugy csináltam mivel nálunk külön szobában aludt

hogy amikor sirt akkor bementem hozzá, lámpát nem oltottam

MEGSIMOGATAM ÉS VISSZA MENTEM ALUDNI

EGY IDÖ mulva vissza aludt

2009. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!