Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek az éjszakák a ti 1...

Milyenek az éjszakák a ti 1 éveseiteknél?

Figyelt kérdés
Akármi van, a lányom minden hajnalban 5-kor felkel és addig ordít, míg ki nem veszem az ágyból. Akkor fogja magát (1 szobában alszunk) és beleveti magát a mi ágyunkba és így alszik tovább 7-ig 8-ig. Próbáltam már, hogy adok neki inni, de igazából az sem segített. Nem akarok úgy járni, mint az egyik ismerősöm, akinél hasonlóan kezdődött, most 3 éves a kicsi és már csak a szülői ágyban alszik el..
2009. jún. 3. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Úgy látszik ez az 5 órai ébredés valami bűvös szám az 1 éveseknél, mert az én gyerekem is kel akkor.Nálunk is ez van, de a fiam mindig külön szobában volt,ilyen gond nincs.Én mindig adok neki tejet és visszaalszik. Végülis fél8 körül alszik el este, gondolom megéhezik.

De van hogy többször felsír éjjel, valamikor magától visszaalszik, valamikor vízzel, valamikor megvigasztalom...

2009. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 13 hónapos és pont az van nálunk is mint nálatok. Bízom benne, hogy kinövi.

2009. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sziasztok

vessetek meg érte-de én nem vettem ki 5kor.3napot végig szenvedtem-de nem etettem meg-és láss csodát,a 4.napon már nem ébredt fel.én a suttogóval visszaaltattam.nem volt könnyű-de megérte.ők már olyan rafináltak-hát persze,hogy jó veletek aludni-és te is tovább pihenhetsz-de mi lesz később...minél hamarabb leszoktatod-annál könnyebb lesz.

2009. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb 2 hete alszik egész éjjel, azóta, amióta visszavittem a helyére és hagytam ordítani. Előtte köztünk aludt, mert nem tudtam hajnalba visszatenni a helyére. Ez nem is volt baj, de egy idő után már ott se volt jó. Akkor visszavittem, sírt fél órát és aludt. Másnap hajnalba ébredt, sírt, átmentem, kivettem megsimiztem, megitattam és visszaraktam- sírt 20 percet. Azóta nem mentem át hozzá éjszaka. Még néha fölsír de pár perc után alszik. Próbáld meg hátha.
2009. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!