Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet hogy a 3 hónapos...

Mitől lehet hogy a 3 hónapos kisfiam orra olyan hangot ad ki mintha el lenne dugulva?

Figyelt kérdés
Teljesen olyan hangja van ahogy levegőt vesz,mintha tiszta takony lenne,de ha kiszívom,utánna is ugyan úgy úgy hallatszik mintha nem szelelne.Legfőképp éjszaka és reggel van ez neki.Próbáltam a védőnő tanácsára anyatejet csepegtetni bele,hogy feloldja egy kicsit,de utánna is ugyan az a hang volt.Mitől lehet ez,másnak is van/volt ilyen?És mit tudok vele csinálni?
2009. jún. 3. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
sterimart, fluimart próbáltad?
2009. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a lányom és én is tapasztalok hasonlót. A aqamaris orrvíz volt jó egy ideig, de nagyon drága. az anyatej nálunk sem vált be, az orrszívózás után is hallom, hogy el van tömődve az orra, vagyis olyan hangot ad... Én is kíváncsi leszek a válaszokra.
2009. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én is így vagyok a hat hetes babámmal.Hiába szívatom az orrát.Tegnap voltunk dokinál,és megkérdeztem,mitől lehet ez.Azt mondta próbáljam meg Libenar nevű orrcseppet,egy fül pucolóra rácsepegtetni,és azzal törölgessem a kicsi orrát.Van ilyen a babáknak.Remélem tudtam segíteni.
2009. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vettem Nsivin orcseppet,meg ezt a Stérimar tenger sós vizet gyógyszertárba,de nem használ.Napközbe még annyira nem is vészes,de éjszaka meg reggel,nagyon durva.Mintha alig kapna levegőt.Pedig ha az orrába nézek nem látom hogy el lenne dugulva.
2009. jún. 3. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Én is Nasivint próbáltam először,de a doki azt mondta hogy ez a Libenar direkt száraz orrdugulásra van.Nekem is csak este és reggel van ilyen a picimnek,nagyon szuszog szegénykém.
2009. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy száraz a levegő bent a szobába. Párologtató, vagy vizes törölköző a radiátorra, kamilla teát is lehet párologtatni fertőtleníti a levegőt. Az én babám orra is el van néha dugulva,főként ha felébred.
2009. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!