Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van baba medencétek otthon?...

Van baba medencétek otthon? Mivel takarjátok le?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fóliával. Sok helyen kapható, van fehér, fekete is, nekünk fekete van, alatta jól melegen tartja a vizet.
2009. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van es egy nagy vastagabb nylonnal takarom le. Tavaly matracot vettunk az agyunkra es nem tudom miert, de elraktam, most jol jott.

Annyira kell odafigyelni, hogy az az oldala, amelyik a vizet eri tiszta maradjon, miutan leveszem, nem dobom le a homokba.

Tokeletesen bevalt. A lelogo szelekre par nehezeket pakolok, mert van egy kutyusunk es nem szeretnem ha valahogy alakerulne es ott maradna...

2009. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én kagyló alakút vettem, az egyik felében homok van és a másik oldalát egyszerűen ráfordítom, ha nem használjuk. Ha meg pancsolunk, akkor szétszedem és a tetejébe rakom a vizet. Szerintem érdemes minden nap cserélni a babáknak a fürdővizet!
2009. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk kettö van.Elözször vettem egy némósat,de nagyolltuk a 16 húnapos lányomnak.Utánna vettem egy kissebbet.Ìgy a kicsi a nagy medencével van letakarva.Jó mert nem fújja el a szél,a lány sem tud belekotorni,és egyszerü csak leemelni róla.
2009. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Mi minden fürdés után kiöntjük, másnap tiszta vizet kap. De ez csak egy kis pancsoló.
2009. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A minden nap tiszta víz nem megoldott, mert lakótelep erkélyére menne. Onnan meg ki-be vinni a vízet elég maceráns
2009. jún. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!