Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 órás autóút előtt állunk!...

8-10 órás autóút előtt állunk! Éjjel megyünk mégis félek hogy nem fog jót aludni a gyerekülésben. Tiétek hogy viselte?

Figyelt kérdés
16 hónapos lesz addigra.Amúgy az éjjelt végigalussza és a gyerekülésben is szokott aludni.De ha ébren van akkor állandóan jön-megy és pakol...
2010. jan. 14. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aludni szokott éjjel, akkor így is fog. Az autó elringatja. Szerintem ne izgulj, mert ha azt érzi, hogy Te félsz, idegesebb vagy, akkor azt megérzi és tényleg feszültebb lesz ő is, aztán jön a nyafogás...
2010. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi épp most vagyunk túl egy ilyen úton,Budapest -Frankfurt és vissza,fürdés és vacsi után indultunk.Ahogy elindultunk már bealudt ,amúgy imád autózni. 2* megálltunk piheni akkor felébredt kivettem a kocsiból járt egyet ,amikor indultunk már aludt is tovább!
2010. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem este sima ügy.Mi is most vagyunk tul egy 10órás autóuton,és mi nappal mentünk,jól ment minden.7hónapos.
2010. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.mi 15 órás autóúton voltunk.az enyém ugy aludt végig mint a duda.
2010. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán végigaludta egyszer 5,5 egyszer 7,5 hónaposan. (da vissza mind a 2x)
2010. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!