Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam éjjel aludni 3 hetes...

Hagyjam éjjel aludni 3 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Kisbabám 3hetes és már napok óta én ébresztem fel éjjel 3 körül,h. szopizzon. Este 9- fél10 körül eszik utoljára és utána nem tudom mikor ébredne ha én nem ébreszteném. 3körül felkeltem enni (eszik is szépen) majd reggel 7-8 körül ébred legközelebb. Szerintetek átaludhatja egy 3 hetes baba az éjszakát? Hízik szépen, eddig heti 210-240g-kat.
2012. febr. 13. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd aludni! Ha éhes fel fog kelteni! Örülj neki hogy átalussza az éjszakát! Az én fiam 17 hós és még sokszor mindig kel! És már nagyon fárasztó! ugyhogy ha nem kel akkor hagyd aludni!


Jó babázást:)

2012. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is ilyen jó alvó volt. Én nem keltettem fel, a védőnő is mondta, hogy hagyjuk éjszaka aludni, majd ébred mikor éhes lesz. Örülj neki!
2012. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Harangozó Sára ***** válasza:
100%

Ne ébreszd fel, azért alszik mert nem éhes, örülj neki. Mindhárom gyerekem pár hetes korától végig alussza az éjszakát, még soha nem ébresztettem őket. Eszembe sem jutott. Félő, hogy rászoktatod az éjjeli kelésre, s nehezen fogod visszaszoktatni.Legalább Te is ki tudod pihenni magadat. Ki mondta, hogy keltsd fel enni?

3 gyerekes anya

2012. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy alszik. Laktató a tejed, pihenj te is. Majd ha éhes lesz, fel fog kelni :)
2012. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, ne ébreszd fel. Majd ébred magától, ha éhes.
2012. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én sosem ébresztettem fel. Egyre később kelt magától: először 2-kor, majd 3-kor, 4-kor...6 hetes kora óta 5-6-ig alszik. Tudják a babák, mi kell nekik, higgy a kisbabádban!
2012. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor hagyom. Nekem is megfordult a fejemben,hogy el ne rontsam ezze a keltegetéssel. Nem mondta senki,hogy keltsem fel csak a kislányomból indultam ki mert Ő 4hónapos koráig kelt 3óránként éjjel nappal. Nagyon fura,h. ez a baba meg így alszik éjjel. Nappal is inkább csak 4 óránként eszik de elégedettnek látszik meg a hízása is bőven jó. Ez a baba kisfiú egyébként. Mondták,h. lustábbak na, de ennyire? :) Persze nagyon örülök neki és remélem így is marad mert a naggyal eléggé megszenvedtem. 14 hónaposan szoktattam le az éjjeli kelésről. Volt olyan,h. 8x keltem fel hozzá egy éjszaka. :( Borzasztó volt.
2012. febr. 13. 13:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól elnézést kérek, a zöld kezecske helyett véletlenül a kéket nyomtam. Telefonról netezek és ezen olyan pici minden, nem nehéz mellényomni. Bocs, még egyszer. :p
2012. febr. 13. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd aludni. Lányom is 6 hetes kora ota laudta át az éjszakát. Majd kelsz eleget, amikor fog jonni a foga.
2012. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!