Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alkohollal altatni egy 4...

Alkohollal altatni egy 4 hónapost?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt szilvesztereztünk párom unokahúgával és a családjával. Van egy 4 hónapos kisfiuk. Este 10 órakor amikor anyuci már fél órája próbálta sikertelenül elaltatni a babát kilibegett a konyhába, magához vett egy pohár Angelli krémlikőrt és visszament a babához, gondoltam kell a stresszoldó, hogy ne akadjon ki. Én mit sem sejtve utánamentem, hogy belessek és lelki támaszt nyújtsak. Erre azt látom, hogy nagy vigyorogva belemártja a baba cumiját a likőrbe és úgy dugja a szájába. Ezt 2x megcsinálta és a baba már aludt is. Én meg csak pislogtam, hogy jól látok-e. Mikor kijött kérdőre vontam amire azt mondta, hogy a mamája javasolta ezt neki arra az esetre ha képtelen elaltatni a babát és még sosem próbálta de milyen jó, hogy bevált! Mikor próbáltam megmagyarázni neki, hogy konkrétan leitatja a 4 hónapos babáját akkor meg azzal védekezett, hogy nem fog rendszert csinálni belőle és épphogy csak belemártotta a cumi hegyét... Ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 1. 21:08
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%

Amennyiben igaz a sztori,úgy egy véleményem van,de az nyomdafestéket nem tűr!


Üdv:3 lányos.

2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne igaz?
2012. jan. 1. 21:12
 3/46 anonim ***** válasza:
67%
ha igaz a sztori,akkor gyámügy
2012. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
85%
Az őszinte véleményem nem sokáig szerepelne itt, mert villámgyorsan kimoderálnák...
2012. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz! Szegény baba!!!
2012. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

Számomra ez elképesztő... Gyorsan függő lesz szegény baba :(, hisz azért nem fog aludni, mert már várja a kis adagját :(


Az a krémlikőr - lehet hogy - nem véletlenül van otthon, hisz jó édes is...

2012. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Az ember reméli, hogy nem igaz. Mert ha igaz, akkor szomorú, hogy léteznek ilyen ostoba emberek.
2012. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%

Anyósom mesélte, hogy ő az esti szoptatás előtt néhány perccel ivott valami töményet. Férjem csecsemőként csak ebben az esetben volt hajlandó elaludni az esti szoptatás után.

Lett is belőle egy "részeges disznó". A haverjai azon röhögtek, hogy már az anyatejjel szívta magába a piát.

De azt hiszem, hogy valóban már akkor hozzászokott a szervezet, és valóban az is hozzájárult ahhoz, hogy egész életében csak ivott.

2012. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem ez egy kicsit több mint gáz. Én biztos pofán verném a csajt... Nem tudom, hogy mit képzel az ilyen?! Minek neki gyerek? Nálam ha nem akar aludni a gyerek, akkor hagyom, had játsszon még egy kicsit, max reggel később kel, ami valljuk be, hogy szilveszterkor még jól is jön. :) ;) A nőről pedig tényleg meg van a konkrét véleményem. A férje egyébként mit szólt ehhez? És az óta jól van a picúr? Nem lett baja?
2012. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
35%

Na most kapom majd a sok lepontozást, de nem is olyan régen ez bevált szokás volt és nem krémlikörrel, hanem sokkal erősebb pálinkával (amennyire én tudom).


Senkinek nem jutott volna eszébe gyámügyért kiáltani és mindenki felnőtt akit anno így altattak.

Meg lehet kérdezni a szülőket/nagyszülőket, ki tudja mik fognak kiderülni.

2012. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!