Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hol alszik a babátok...

Napközben hol alszik a babátok? A kiságyában alszik mindig, ha otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Törekedtek a kiságyban alvásra, vagy csak éjjel altatjátok ott.
2010. ápr. 23. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az enyém csak éjjel alszik a kiságyában, napközben a nappaliban van, hogy szem előtt legyen, és itt is alszik a kanapén. 5,5 hós
2010. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig a kiságyban pici kora óta. 7 hós.
2010. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy ideig a nappaliban volt velem napközben, és ott szenderedett el mindig. De rájöttem, hogy ez így nem jó, mert max. 20 percet, fél órát aludt csak naponta többször. Zavartam őt. Igyekeztem csöndben lenni, de azért tettem a dolgomat. Úgyhogy kb. 5 hónapos korától fogva beviszem a szobájába, lyukacsosra leengedem a redőnyt, becsukom rá az ajtót, és minden gond nélkül alszik 2 órát. B.
2010. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom és én is arra jöttem rá, hogy most már az ágyában tud csak nyugodtan aludni, így nappal is ott alszik legtöbbször. Egy-két alkalommal alszik a nagyágyunkon, de lassan úgysem lehet ott magára hagyni, így felesleges lett volna odaszoktatni.
2010. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a panelban sajnos nincs csend, főleg szobája felöl napközben, ezért vagyok tanácstalan. Vegyünk egy járókát, utazóágyat a másik szobába neki és abban altassam?
2010. ápr. 23. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem éjjel mindig mellettem aludt, nappal néha a kiságyában, gyakrabban a teraszon babakocsiban, de előfordult, hogy az ölemben. :-) A leghosszabban persze mindig az ölemben aludt.

15 hósan szokott át a saját ágyába éjjelre (az ő döntése volt, sosem erőltettem), azóta az éjszaka nagyrészében ott alszik, ha felébred cicizni, akkor odabújik mellém és ott marad (most 20 hós). Délután az ágyában alszik, de ébredés után még kéri, hogy egy negyedórát az ölemben lehessen. :-)

2010. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is a csend volt kisfiamnak annyira a lényeg, hanem az, hogy egy picit besötétítettem a szobájában. Nemrég például parkettát raktunk le, és a férfiak a nappaliban csörögtek-zörögtek, fúrtak-faragtak, de úgy is tök nyugodtan aludt a szobájában.

Próbáld meg, hogy beteszed a kiságyába, félhomályt csinálsz a szobájában, szerintem az utcai zaj nem fogja zavarni.


Nálunk még ami bejött: van egy felhúzható játékunk, lágy zenével. Abból csinált a párom 10 percnyi altató zenét, én azt szoktam betenni neki a CD lejátszóba. Még nem megy le a fele, már alszik is. Ha gondolod, innen le tudod tölteni:

[link]

B.

2010. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy kocsma van arról és időnként felröhögnek, hangosan beszélnek, időnként meg csend van. Ezért gondolom, hogy zavarja, nem monoton a zaj.
2010. ápr. 23. 19:04
 9/12 A kérdező kommentje:
A zenét már letöltöttem korábban:) Már "találkoztunk".
2010. ápr. 23. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

A besötétítés szerintem nem biztos, h jó ötlet napközben, nehogy összekeverje a nappalt az éjszakával.

Altasd nyugodtan a kiságyában, meg kell szokniuk h nem alszanak mindig tök csöndben. Pár nap és megszokja. Nálun is ez volt. A szomszédban 8 kutya van, gondolhatod ha vki elmegy a ház előtt megy a koncert. Pár nap alatt megszokta a kisfiam. Most már az sem baj, ha elalszik az udvaron, rázendíthetnek a kutyák, ő alszik békésen.


*Sz*

2010. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!