Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok napközben...

Hány fok van nálatok napközben? Miben vagytok ti otthon, és miben a babátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk most a nappaliban 21 fok van, de már befűtöttem. A konyha pl. hidegebb, ott 19-20 fok van. Amúgy 22-nél több sosincs a lakásban. Én fázos vagyok nagyon, szabadidőalsó, hosszú ujjú póló és egy elég vastag pulcsi van rajtam. Párom melegítő-pólóban van mindig itthon. A 7 hónapos lányomon most harisnya-vékonyabb naci-rövid ujjú body-hosszú ujjú póló-vékonyabb pulcsi van. Ő nem szereti a meleget (próbálom nem beöltöztetni nagyon)... tiszta apja.:)
2012. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor nálunk van a leghidegebb.18-19 fok.Hosszú ujjú póló és vastag pulcsi.21 hónapos kisfiamon body, hosszú ujjú póló, vastag pulcsi,harisnya,nadrág.E.
2012. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A lányom most lesz 1 éves.

22 fokon van a termosztát, így a lakás nagyobb részében 22 fok van, a hidegebb részen is 21.

A lányomon vagy ujjatlan body, pamut naci, vékony hosszú ujjú felső van, vagy ujjatlan body, harisnya és pamut ruha. Ruhát csak azóta adok rá, mióta jár, előtte nem tudott volna mászni benne.

Én általában 3/4-es pamut naciban vagyok, meg pólóban.

2012. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk általában 20-21 fok körül van, ha a 22-t eléri, akkor lejjebb veszem a fűtést (cirkónk van).

A gyerekek: hosszú ujjú body + rövid ujjú póló vagy rövid ujjú body+hosszú ujjú póló, zokni, pamut nadrág. (1 évesek)

Én hosszúnadrág (farmer vagy melegítő vagy leggings) és póló (3/4-es ujjú vagy rövid ujjú). A konyhában, előszobában kicsit hűvösebb van, oda felveszek még egy vékony felsőt.

2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát én 1-2 helyen megfagynék. :(

Nálunk 23-24 fok van az egész lakásban, fürdésre 25-26.

2012. febr. 15. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!