Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák, érdemes két...

Ikres anyukák, érdemes két etetőszéket beszerezni?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak egy van nekünk, és, mivel egyedül vagyok többnyire, egymás után etetem őket. 8 hónaposak, és most úgy látom, talán szívesen ennének együtt. Mi a tapasztalatotok az ikrek együtt etetéséről?
2012. febr. 15. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor vettem hasznát a több etetőszéknek, amikor már magukat etették. Tehát "szórakoztak" és próbálkoztak evés közben.

Én egyébként sem tudtam annyi fele szakadni, ahányan voltak. Nálunk pl. a türelmet hamar "megtanulták".

Igaz, igyekeztem sorba etetni őket, de volt, amikor nem jött össze. Ez főleg az elejére volt igaz.

Amint megtanultak betalálni a szájukba és sikerült így - úgy "egyedül" enniük, minden könnyebb volt.


3 ikres anyuka.

2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk már 2 van úgy 7-8 hónapos koruk óta, elötte 1 volt. Most 1 évesek. Én nagyon örülök,h 2 van, tudom őket egyszerre etetni és ők is szeretnek együtt lenni. Mármint igazából sosincsenek külön egymástól, ezért nem is bírnák sztem.
2012. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen érdemes, mert majd fognak önállóan is enni (1,5-2 évesen már valószínűleg), és akkor is praktikusabb lesz az etetőszék, a nagy tálcával, nem tudnak belőle kimászni, stb, mint mondjuk a kisasztal kisszékekkel.

Nekünk hármasikreink vannak, és 3 db etetőszékünk van. Ikeásat vettem, amit egymásba lehet tenni, így nem foglal sok helyet, Van olyan etetés nálunk is, amikor egymás után esznek az ölemben (ha egyedül vagyok), de este, a vacsoránál, amikor a férjem is itthon van, beültetjük mind a 3-at az etetőszékbe, és ketten etetjük őket. Aki középen ül, az jár a legjobban, mert ő 2 helyről kapja a kaját :))

2012. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!