Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6.5 hónapos a babám, el...

6.5 hónapos a babám, el kezdtem hozzátáplálni, mitől lehet az hogy öklendezik amikor adom, nem ízlik neki?

Figyelt kérdés
amikor almát adtam nem volt gond,utána kapott alma+ őszibarackot,akkor sem öklendezett,de amikor sütőtököt+almát adtam neki elkezdett öklendezni,ma kapott almát krumplival,ezt se bírja.
2012. febr. 15. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
hagyok ki pár napot?
2012. febr. 15. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kihagynék egy kis időt, mert attól öklendezik, ha me, kell neki! Nálunk is volt ilyen, és én nem erőltettem akkor, hanem később visszatértem. 6,5 hónapos és 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.
2012. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. febr. 15. 15:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én nem hagynám abba, csak maradnék gyümölcsnél, ha az ízlik neki...

amúgy a fiam 2,5 éves és még mindig nem eszik meg semmit amiben krumpli van, pici korában ő is öklendezett, kitúrta a nyelvvel... nem muszáj mindent szeretni ;)

2012. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy értettem a kihagyást, hogy csak azt hagyom ki, ami nem ízlik neki. Amit szeret azt adnék neki, és majd később visszatérnék hozzá.
2012. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. febr. 15. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam még a mai napig pofákat vág az első falatnál, aztán bevágja az egész tál kaját :) 4 hónaposan kezdtünk hozzátáplálni és most 9 1/2 hónapos. Az elején nagyon öklendezett, akkor mindig abba hagytam, nehogy kihányja. Másnap folytattuk.... :)
2012. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sütőtök és krumpli anno nálunk sem jött be. Ezeket egy darabig hanyagold. (Off: Egyébként meg 3-4 naponta lehet/érdemes újdonságokat adni, hogy tudd követni, ha valamelyik gondot okozna - allergia, hasmenés, hasfogás - és nem baj, ha kezdetben sokszor eszi ugyanazt. Az anyatej/tápszer is sokáig csak egyféle volt, nem kell rögtön olyan változatosan főzni neki, mint egy felnőttnek:))
2012. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. febr. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!