Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Havonta 1x kell hogy jöjjön a...

Havonta 1x kell hogy jöjjön a védőnő? Nem? Nálunk kb 2-3 hónapja volt utoljára, ez nem gond?

Figyelt kérdés

kicsit zavar hogy nem jelentkezik csak a tanácsadáson találkozunk vele havonta 1 alkalommal, ez nem kevés?

szeretem ha jön, mert akkor olyat is lát amit tanácsadáson nem, így biztosabb vagyok magamban hogy mindent jól csinálok-e , vagy ha van kérdésem jobban feltudom tenni neki mint amikor egy csomóan ott vagyunk.

Vajon miért nem jön?


2009. jún. 4. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisfiam és csak akkor volt kint amikor hazajöttünk. utána csak a tanácsadáson találkoztunk vele.

Egyszer jött felénk és találkoztunk amikor sétáltunk hazafele, de akkor sem jött be. mivel az úton beszéltünk pár szót, így ment tovább.

2009. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam nemsokára 11 hós lesz és 2 hós korában jött ki hozzánk utoljára a védőnő... én nem fogok neki fizetni azért, hogy jöjjön (itt olvastam, hogy némelyikük a pénzt várja). Ha valami gondunk van úgyis a dokihoz megyünk.
2009. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk se sokat járt, talán háromszor. Eleinte én is hiányoltam, de ha minden rendben nincs is rá igazán szükség.

Mindenesetre ha van rá igényed, szerintem meg tudsz vele beszélni egy időpontot. Ha máshogy nem, akkor úgy hogy be mentek hozzá. Ott miért ne lehetne kettesben beszélgetni, mint anno a terhesgondozáson?

2009. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jesszus! Pénzt?! Hát azon nagyon meg lennék lepve. Mondjuk a mi védőnénink aranyos, de szerintem inkább csak elfoglaltak.
2009. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos a fiam. Havonta 2szer jön hozzánk a védőnő, mi is kétszer megyünk méretni. Igy volt az első kettő gyereknél is. Egy éves korukig ilyen rendszeresen kijár. Nem kell érte külön fizetni.
2009. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 6 hetes koráig hetente kellene mennie. Utána minden hónapba egyszer. Nálunk sem így van csak a védőben találkozunk mostanában.
2009. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 és 3 hetes korában jött, aztán azóta se. Mondjuk nekem nem hiányzik. Nagyon kedves, de nélküle is megvagyunk. A tanácsadóba meg úgyis hetente megyünk.

Egyébként 7 hónapos a lányom.

2009. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akartam írni: havonta megyünk a tanácsadóba! Bocs! :)
2009. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzánk akkor jön ha valami aktuális probléma fel merül.Mindig fl szoktam hívni a rendelőbe,ha bármi felmerül (kiütés,ordugulás,evéssel kapcsolatba valami,vagy bármi amit nem tudok),aztán elmagyarázza mit hogy,de álltalában ilyen után ki is jön pár nap múlva megnézni hogy megoldódott-e a probléma vagy felhív.
2009. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!