Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik a babával aludtak külön...

Akik a babával aludtak külön szobában a párjuktól, mikor hagyták egyedül a babát?

Figyelt kérdés
6 hónapos, éjszaka még 1x eszik. A páromnak eddig totál nyugodt éjszakái voltak, hiszen egyedül volt a másik szobában. Én sem panaszkodom, nem sírós a picúrkánk. Igazából, nem szeretném ha zavarná, egész nap úton van, kell neki a pihenés. Viszont már szívesen aludnék mellette egész éjszaka.
2009. jún. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már itt az ideje, hogy átmenj hozzá :)
2009. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én hathós fordulónapján kezdtem el " visszaszoktatni" magam a hálóba a párom mellé. A baba már nem evett éjjel, de azért még előfordult hogy megébredt, kis nyöszi, szájába cumi, aludt is tovább. Szóval nemem volt nehéz otthagyni, mert őszintén jó volt vele egy szobában aludni, ő legalábbb nem horkol hajnalban, csak néha:)))) de azért hiányzott a párom is, és vágytam vissza a helyemre. Jobb igy, de éjjel mászkálok. Olyan hajnal 5 körül nyekereg egyet, de nem minden éjjel, akkor átmegyek hozzá, de erőm nincs visszamenni, igy nála fekszek le, még ott is van ágyneműm:)
2009. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

A kisfiam most másfél éves és én még csak most mertem egyedül hagyni.(igaz mi hárman voltunk egy szobába)

Szerintem ezt a szülő dönti el van aki az első naptól egyedül hagyja.

2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3 hónapos volt amikor visszamentem a helyemre. Az apukája akkor lett munkanélküli, nem zavarta ha éjjel mászkáltam etetni.
2009. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi 2 és fél hós korától külön alszunk.
2009. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan föleg ha van figyelöd.Tápszert eszik akkor este sürüpépet adj neki így nem fog fölébredni csak reggel.
2009. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsónak: mi az a sűrűpép?
2009. jún. 5. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!