Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit főz/főzött ma, amit...

Ki mit főz/főzött ma, amit adott babájának is? Miket adhatok egy 11 hós babónak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiamnak ma céklát főzök. Azt a 11 hós babód is eheti.
2009. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Marhahúslevesből zöldségek + husi.


Egyébként nagyon nehéz, mert tejallergiás, tehát semmiből nem tudok adni, ami tejszínes, túrós, ilyesmi...

2009. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9 hós kiscsajszi ma spenót-sóska főzit evett rizzsel tojássárgával és pici sajt!
2009. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos, krumpli+brokkoli+karfiol+cukkini+répa (iglo fagyasztott zöldségből) nagyon szereti. Meg teszek bele kis sajtot neki. 11 hónapos baba szinte már mindent ehet amit te is eszel, de legfőképp a főzelékeket, szerintem. Lassan egy éves lesz akkorra meg már tényleg mindent "enged" a szakirodalom. :)

2009. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi most próbálkozunk a burgonya-karfiol kombinációval. Kíváncsi leszek.
2009. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöldborsólevest főztem finom új borsóval, répával, gyökérrel, petrezselyemmel, néhány virág karfiollal. Másfél adagot evett meg belőle. Ő is 11 hónapos. Ja, utána bogdányi aprópecsenye volt csirkemellből (nem ez van recept szerint benne, de mi majdnem mindig csak szárnyast eszünk), két kocka húst szétszedtem neki, és azt még úgy pluszba felcsipegette, mire én befejeztem az ebédet:) Bár tegnap is ilyen jó étvágya lett volna!:)
2009. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 11 hósom paradicsomos tésztát evett egy kis reszelt sajttal.
2009. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!