Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen minusz fokokban kivihete...

Ilyen minusz fokokban kivihetem egy setara 8 hetes babamat? Ha igen, mit adjak ra? Bevasarolni mennenk.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

nekem is 8 hetes a babám, én nem nagyon viszem ki mikor mínusz van vagy nagyon fúj a szél...amúgy is nyűgös tőle.

Ha mégis muszáj lenne kimenni:Body, zokni, harisnya, kisnadrág, vékony és vastagabb pulcsi, így be a zsákba és a babakocsiba.De inkább az a lényeg szerintem, hogy a babakocsiban védve legyen a széltől.

2010. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esovedovel megoldhato?
2010. dec. 10. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
azért annyira mínusz nincs, hogy ne lehessen kivinni, max. kevesebb időt sétáltok, de neki is és neked is kell a friss levegő és a kimozdulás. az öltözködést előző jól elmondta, és tényleg a babakocsiban védve legyen.
2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
például esővédő, igen. ha erős szél fúj.
2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!