Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami csacsika szokása a...

Van valami csacsika szokása a babádnak? Amin jókat lehet mosolyogni?

Figyelt kérdés
A lányom új szokása, hogy ami neki kedves holmija azt a cicimhez bedob. Néha a nála is nagyobb maciját is be akarja dugni a felsőmbe.
2012. febr. 22. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindig kilop mindent a zsebemből a 2 éves lányom, és elviszi a kis gyűjtőhelyére. A kulcsokat úgy eldugja a lakásban, hogy már 3 kulcsunk is nyom nélkül eltűnt.

Ha sumákol valamit, előtte mindig csendben becsukja maga mögött az ajtót.

2012. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha "kukuccs"-ot akar játszani, fogja a pólóm kivágását és megpróbálja a fejemre húzni, közben nem-et int a fejét, hogy anya nincsen.

Ha lerakjuk a cumijait (mind ugyanaz a fajta) egy sorban, akkor egyet a szájába vesz, kiköpi, veszi a következőt, kiköpi, újra jöhet az első, kiköpi, és ezt a végtelenségig tudja folytatni.

Leszedni a ruhát a szárítóról, ha még nedves, a szájába tömi, aztán egy lendülettel vissza akarja dobni.

Este fürdés után mindig a hálószobánkban, a franciágyon készíti össze őt az apukája, imád meztelenkedni, felmászik a párnákra, feláll az ágy végében, majd eldől, mint egy fa, rá a párnákra és röhög.

2012. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt nagyon vicces dolgok vannak, én is írtam párat másfél éves kisfiamról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

10,5 hós a kislányom

Ha éjjel felébred,megyek visszaadni a cumiját...Ő persze

fel akar jönni az ölembe kicsit...


Szóval cumi a szájába,magamhoz ölelem és ringatom kicsit...mondom neki csssssss erre Ő is nekem csssssss

:DDDD na,most ki fog hamarabb visszaaludni(én nyernék:D :)


Amikor délután felkel meg kell simogatni a sólámpát :SSS :D

2012. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ez a sólámpás is nagyon édi :))
2012. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem a fiam ette a sólámpát, ez ilyen családi vonás apai oldalról:)


Tudnak alkotni a gyerekek az egyszer biztos.


Ha a lányomnak mondom rossz, akkor ő is jossssz josssz, nagyon édesen csinálja.

2012. febr. 22. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk fürdés után addig nincs vacsi amíg el nem köszön a katicabogártól, a kisfiútól a babafürdetős flakonról, a hajóktól a falon. Ha valamelyik kimarad (próbára szoktam tenni) akkor fordítgatja vissza a szobába a fejét, és hangosan dünnyög, reklamál:-)

8 hónapos

-Hasna-

2012. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a ruhába bedugást az én kis 16 hósom is csinálja :) Olyan cuki
2012. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Vakarja a koszmojat a fejen. Ot ujj becsuk, ot ujj kinyit egyszerre. 4 honapos
2012. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiam csak úgy tud elaludni,vagy megnyugtatni magát,ha a kedvenc takarójának a csücskével simogatja,dörgölgeti az orrát.A csücsök a mindene.Ennél fogva azt hiszi,hogy az mindenkinek jó,és mivel a kismotorja a kedvenc játéka,ill. a traktorok meg az autók(minden ami gurul),így a csücsköt bedugdossa pl. a motor kerekébe(mind a két kerékhez,és úgy megy vele),vagy bedugja a traktorjának "utasterébe",stb.Mert az tutira jó a motornak,meg a trakinak is:DD
2012. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!