Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem erős egy 9 hósnak a...

Nem erős egy 9 hósnak a Cataflam csepp?

Figyelt kérdés
Kiütésekkel vittem el kisfiam orvoshoz. Picit pirosalta a torkát ezért ezt írta fel, napi 3*9 cseppet. Szerinte vírus. De úgy nem nyűgös, nem lázas. Adnátok a helyemben neki? Az van ráírva hogy egy év alatt nem ajánlott. Kezdő orvos amúgy. Van itthon Algoflex baby. Azt adjam inkább?

2012. febr. 23. 10:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért adta a 9 cseppet mert 9 kiló a gyerek gondolom, és azért 3 szor mert elvileg 6 óránál gyakrabban nem lehet adni és tételezzük fel hogy éjjel egy 6 órát alszik egyben a baba legalább, de inkább többet:) De ez amúgy nagyon érdekes, mi most költöztünk el nemrég és az új háziorvosunkhoz vittem a 7 hós fiamat és kérdeztem adhatok e cataflam cseppet és azt mondta NEM!! majd 1 éves kor után...pedig tisztán emlékszem hogy a lányom (most 2.5 éves) 1 éves kora alatt tuti kapott már mert nem ment le semmitől a láza, csak attól...
2012. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de a betegtájékoztató szerinte sem adható 1 éves kor alatt!!!

Azonkívül nem is lázas a gyereked, ezt csupán gyulladásgátlónak írta fel. Szerintem túlzás ez a gyógyszer.

Én nem adnám be.

Szerintem meg tud küzdeni a betegséggel dögerős gyógyszer nélkül is. Vidd le másik dokihoz!

2012. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4,5 hós volt, mikor Cataflam cseppet írt fel a doki.

Mondjuk én nem adtam be neki, mert tartalmaz egy olyan hatóanyagot, amit ő nem kaphat. - pedig direkt úgy kértem, hogy olyat adjon, amit szedhet. na mindegy.

2012. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de az egyik ismerősöm kislány elég beteges,asztmás,fülgyulladás mindig van neki valami.

És a múltkor panaszolta,hogy 3*15 cseppet kap a gyereke,de estére úgy kiüti,hogy csak bambul szegény,és már 2.5 hete szedi folyamatosam. 4 éves.


Hát én kicsit sokallottam és ki is akadtam,h 2.5 hétig szedni:(:(

2012. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is ennyit írtak fel és ennyi idősek is voltak és használt nem pedig ártott,azért a doki tudja mit csinál szerintem,de ha meg nem akarod neki adni és nagyobb baj lesz vagyis jobban begyullad neki majd mit mondasz a dokinak miért nem használhatott a gyógyszer,mert ő nem hülye és tudja hogy ennyitől múlnia kellett volna!!!!!!
2012. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást:))Igazán szép volt attól aki tette;)
2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha nincs fájdalma valami gyengébbel is kezdhettek, 3 éves kislányom középfülgyula+hörghurut kombóra kapott most 1 hétig 3szor 10 cseppet( amugy 14 kiló)
2012. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!