Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka vagy kismami...

Van itt anyuka vagy kismami akinek felver (afrikai) babaja van vagy lesz?

Figyelt kérdés
szivesen beszelgetnek, ha esetleg van ilyen, 20hetes vagyok, hetfon derul ki, hogy fiu e vagy lany. Ghanai-magyar bebi
2012. febr. 23. 17:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
a fehér gyerekek is gyönyörűek, nem csak a félvérek poppika nem idegelj megint
2012. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 misspoppyka válasza:
"poppika ne idegelj megint"...Kedves 21-es,nem tudom,ki vagy es mivel idegeltelek korabban,illetve mivel idegellek most...en egy szoval se mondtam,hogy nincsenek gyonyoru gyerekek feherek,azsiaiak stb. kozott,dehogyis nincsenek,de a szemelyes velemenyem az,hogy az afrikai felver gyerekek a leggyonyorubbek...gondolom,jogom van a velemenyemhez,meg ha ez esetleg nem is tetszik neked,vagy nem egyezik a te velemenyeddel...bocsi
2012. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kicsit offtopic, de: most várom az első babámat, betöltöttük a 16 hetet :) és az apuka nigériai. Azt szeretném kérdezni anyukák, hogy kell-e mondani a nőgyógyásznak, hogy a kicsi apukája afrikai (igényel-e különleges kezelést, vagy akármi, akár méhen belül, akár majd ha már megszületik).

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!