Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt anyuka vagy kismami...

Van itt anyuka vagy kismami akinek felver (afrikai) babaja van vagy lesz?

Figyelt kérdés
szivesen beszelgetnek, ha esetleg van ilyen, 20hetes vagyok, hetfon derul ki, hogy fiu e vagy lany. Ghanai-magyar bebi
2012. febr. 23. 17:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Hát a haja a kórházban egyenes volt, mert a nővérek mindig kifésülték neki. De nagyon sok hajjal született, és olyan puha, mint a tollpihe. Nekem szög egyenes a hajam, a férjemnek meg tudod milyen, mint a tiédnek. És most is sokszor kiegyenesedik a kis kukisomnak a haja, de mikor megizzad begöndörödik. De ez még mindig az újszülött haj. Én is kíváncsi leszek milyen lesz majd később.

Melyik részén éltek Angliának? Én nagyon kivágyom, mert németül nem nagyon tudok, meg nem is csípem az osztrákokat. Haza mi sem mehetünk, ugyanolyan okból, amit leírtál. Majd meglátjuk mi lesz később.

2012. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
jajj nagyon aranyos lehet:) Londontol elunk kb. 45percre nyugatra Camberley, Surrey. De januarban koltozunk Londonba. Igen az angolt en is jobban szeretem, sose csiptem a nemetet, tul kemeny meg durva nekem, ugy erzem kitorik a nyelvem:)miota elsz ott?ferjed ott szuletett vagy bevandorlo? Parom 8 eve el angliaban en meg tavaly ota, ugyhogy minden nagyon hamar jott. Nem tudom ott hogy van de itt bagyon dragak a babaholmik, teljesen el vagyok ajulva rajta!egy autot tudsz venni, pl egy reanult cliot 500fontert hasznaltan egy babakocsi 500-700 font, nevetseges!
2012. febr. 24. 21:08
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi már több, mint 4 éve vagyunk házasok. Azóta élek itt. Párom bevándorló, de már vannak papírjai. (menekültként jött)

Hát babacuccokkal itt is eltud szállni az ember. Eddig szerencsére még nem nagyon költöttünk sem ruhára, sem pelenkára, mindenkitől azt kapunk. Babakocsi itt is van olcsóbb is, drágább is. Mi egy olcsóbb fajtát vettünk, és a hordozó része olyan pici, hogy vennünk kellett egy másikat. De a többi része jó neki. Mi azt majdnem 300€-ért vettük. (nem tudom mennyivel váltják fontra)

Amúgy igen, tudom, hogy az autók olcsóbbak ott. Van egy ghánai barátnőm, neki angol a férje, eddig éltek ott, most visszaköltöztek ide, de a srác nem talált itt munkát, meg a papirorok is nehezen mentek, így ő visszament, de ő is az autót itt vette meg a kormány miatt, és angliában javította meg.

Amúgy milyen a munkalehetőség? Azt mondták nagyon nehéz találni. De én mindig azt mondom én is angolul beszélek, férjem is, akkor tuti találnánk. Én masszőr vagyok, az szerintem mindenhol keresett szakma. Nagyon szeretnék ki menni, de ugyanakkor kicsit sajnálom is itt hagyni a családomat, mert 2 óra alatt otthon vagyok. Onnan meg hosszú lenne az út, viszont munka, iskola, nyelv miatt nagyon kimennék. Bár még sosem voltam ott. Tényleg esik sokat?

Hogy kerültél ki?

2012. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
83%

hát anyukámmal lehet tudna miről beszélni... Édesapám nekem is színesbőrü(Angolai)

15/F.

2012. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok a Babádhoz!

Az én kislányom 2 és fél hónapos, apuka nigériai :)

Kisfiú vagy kislány lesz?

2012. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm:) kisfiú lesz, júliusban érkezik:)
2012. márc. 23. 14:54
 17/23 anonim válasza:
unokatesóm hófehér kisbaba, pedig apukája bissau-guineai :) valahol olvastam, hogy körülbelül 8 éves korukig érik el a végleges színt. az orrán nagyon látszik hogy félvér és gyönyörű aranybarna szemei vannak. meg a bőre sem olyan rózsaszínes árnyalatú, mint nekünk, fehér, de más.
2012. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 misspoppyka válasza:
Szia,eloszor is gratulalok.Nekem mar 14 eves nagyfiam van.Apu nigeriai.Mi is itt elunk Angliaban.A felver gyerekek a leggyonyorubbek a vilagon!
2012. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 misspoppyka válasza:
Mi Oxfordban lakunk.Ha van kedved,szivesen beszelgetnek veled!
2012. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom hogy félvérnek számít-e de nálunk iraki-magyar baba lesz :)
2012. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!