Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkezdett, hűtőben tárolt...

Megkezdett, hűtőben tárolt husis bébiétel hány napig adható oda a babának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

hát, én már nem adnám oda, pláne ha felbontott,,

aznap nagyon nagyon jó esetben másnap még talán talán odaadnám, de hát sose lehet tudni,.


egyszóval én nem adnám ! 2 éves anyukája.

2012. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

B@sszus senki nem tud olvasni?


rajta van a bébiételen. általában megkezdés után max 1 nap.


Minden nap van egy olyan kérdés, hogy mennyi ideig lehet hütöben tárolni megcsinált tápszert, bébiétel, lehet-e adni a gyereknek x gyógyszert. Mindennek van használatia és rajta van.

2012. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem kérdésemhez hozzáfűzni, hogy a faragatlan tuskó válaszolók ne fárasszák magukat...Szóval, kedves kettes nem az volt a kérdésem, hogy mit ír a bébiételen, hanem arra, hogy a tapasztalt, kedves anyukák hogy szokták csinálni.

Ezért kár volt fáraszd az ujjacskáidat, hogy bebizonyítsd, mekkora tuskó vagy.

Kivagyok az ilyen válaszolóktól.

2012. febr. 23. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Én a másodikkal értek egyet.

Mire számítottál, hogy azt írják, nyugodtan add oda 3-4 nap múlva, nincs annak semmi baja?

Vagy arra, hogy mindegy mi van ráírva, ne tárold?

Már bocs, először kedvesen akartam írni, de ugyanazt: addig lehet gyereknek adni, ami a csomagoláson van feltüntetve. Viszont ez, ahogy reagáltál, pfff.... eléggé minősít Téged.

2012. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem azt vártam, hogy azt írjátok, hogy akár 2-3 nap után is odaadhatom, és nem ezen húztam fel magam (hiszen gondoltam, hogy max. másnapig tarthatom a hütőben), hanem ha valaki valamit leír, azt meg lehet szebben is fogalmazni, nem pedig lekezelően. De ha valaki mégis ilyen tipusú választ ad, annak én is úgy válaszolok vissza.

SZÓVAL: HA VALAKI NEM TUD FINOMAN FOGALMAZNI, ÉS NORMÁLIS MÓDON MEGVÁLASZOLNI A KÉRDÉSEMET, AZ NE FÁRASSZA MAGÁT, MERT AZ SAJÁT MAGÁT MINŐSÍTI VELE ÉS NEM ENGEM!!!

Az legelső válaszolónak köszönöm a normális válaszát!

2012. febr. 23. 20:51
 6/9 alaszka ***** válasza:
79%
Az első válasz baromi hasznos volt...A 2. tök normális választ adott, ha jót akarsz, tartsd be, ami rá van írva az üvegre.
2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel az én gyerekeim naponta csak 1x esznek húst (ebédre), ezért ha megmarad, akkor azt egyből beteszem a hűtőbe, természetesen lezárva, és másnap még odaadom ebédre.

Szóval max. 1 napig, ahogy oda is van írva a csomagolásra. De előtte persze mindig megnézem, megszagolom, eddig sosem volt semmi gond (13 hónaposak múltak a gyerekeim).

2012. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Amit még elfelejtettem leírni, hogy ajándékba kaptunk 6 db sütőtök-pulykahús főzeléket (Hipp-es), de valószínűleg nem Magyarországra lett gyártva, ugyanis nem magyarul és nem angolul (számomra idegen nyelven) írja a szöveget. Ezért tettem fel ezt a kérdést. Ja és még a hozzátáplálás elején állok, szóval nincs túl sok tapasztalatom ilyen téren.
2012. febr. 23. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Én volt amelyiken azt olvastam, h 3 napig eláll felbontva hűtőben, nem hiszem, h akkora különbség lenne köztük. A húsosat eltettem, 2 nap múlva adtam oda, semmi baja nem lett. 3 napig nem tenném el azért.
2012. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!