Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babádnak minden nap...

8 hónapos babádnak minden nap főzöl? Az enyém csak bébiételeket eszik, nem baj ez? Hogyan álljunk át a rendes főtt ételekre? És mikortól?

Figyelt kérdés
A hozzátáplálást 5 hónaposan kezdtem, akkor pürésítettem neki főtt répát, sütőtököt.....mindent, amit lehetett. Amióta húst is eszik, azóta csak bébiételezünk. Nem tudom, másnál ez hogy van, ezért tettem fel a kérdést.
2012. febr. 24. 09:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én amikor 8 hónapos volt akkor gyakorlatilag alig adtam neki bébiételt, én főztem neki. Volt hogy két napi adagot egyszerre. Amíg a mi kajánk főtt addig mellette kis lábosban az övé is. Én azt csináltam hogy csirkemellfilét megfőztem és ledaráltam, jégkockatartóban betettem a fagyasztóba és 1-2 kockával mindig tettem a főzelékébe. Egyébként a kislányom jobban is szereti amit én főzök.
2012. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem főzök,nagyrészt üvegeset eszik.persze,ha van olyan,amit ehet,akkor adok neki,de ez kb heti 1 szer.az a baj,hogy magunkra sem nagyon főzök.na mind1.az a lényeg,hogy nem kap túl sok általam főzött kaját,viszont,ha csinálok ,azt imádja..rakott karfiolt,bolognait,ezek a kedvencei.ő is 8 hós
2012. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, főzök neki :-) az én picikém egyszerűen nem tudja megenni a bébiételt. De pl a sütőtököt megsütöm utána ezt a héjából kikaparom esetleg ha nem elég édes akkor 1 kis cukor bele :-) ezt nagyon szereti a babám :-)
2012. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!