Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom miért ül fel...

1 éves lányom miért ül fel mindjárt, ha felébred?

Figyelt kérdés

Sokszor kel egy éjjel, és mindjárt felül, pedig még igazán fel sem ébredt. Ilyenkor addig sír, amíg fel nem vesszük. De ez már nagyon kimerítő, nem bírom...

Pár napja próbálkozunk, hogy apa megy be hozzá, és nincs kivéve az ágyból, de éjjelenként több órát tölt visítással.

Abszolut tanácstalan vagyok. Az 5-6 cicizést már a mellem nem bírja. Újabban a cumit sem fogadja el.

Az ágyát már átraktuk, van levendulaolaj, sólámpa, sokmindent kipróbáltunk, nem használ semmi...

Tanács, ötlet?


2009. jún. 6. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is nemsokára 1 éves és gyakran felkel éjjel, csak ő fel is áll. Nekem bejött, hogy megitatom, visszafektetem és simizom. De van olyan, hogy több, mint egy órát kell altatnom, mert amint kijövök és lefekszem, már sír is. Próbáltam magam mellé is venni, de akkor üvölt, nem akar elaludni. Szerintem ezt kinövik...vagyis nagyon remélem!!
2009. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a viburcol kúpot, nálunk az segített. Meg én még azt szoktam, hogy magam mellé veszem, elalszik és átrakom az ágyába (ő is az a dogálja magát, nem lehet mellette aludni) onnantól alszik tovább szépen.Bár mostanában kb 1 hónapja(lekopogom), nem ébred egyáltalán. 1 éves kisfiú anyukája
2009. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen egyedül kell elaludnija én ezt olvastam ott kezdödik minden ! Most írtam le az elsö kérdezönek! olvasd át bocsi a helyes írásért!
2009. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Segítek figyej! Egyéniséged töl is függ !Töbnaprol szol most ez a te feladatod. Mindig ugyanazokat a szavakat használd ugyan azokat a mozdulatokat mindgi finom hangon kedvesen mert most mutatnod kell hogy ez a kiságy kedves hely biztonságot nyujt. Nem tévesztesz! Féjed belekell hogy egyezzen csak ugy fog menni!Legfontosabb hogy este és nappal is egyedül aludjon el, esti mese bucsu után. Nem fog rögtön sikerülni , sírni fog víssza mész csak szoval nyugtatod röviden beszélsz neki , kimész és ujbol be. Semmi puszi ölelés csak kedves rövid beszéd . Ez így megy éjjel nappal. Mutatod hogy biztonsságba van semmi csunya beszéd te vagy a példaképe! Én már büszke vagyok magunkra nagyon jó alvo lett a gyerekem!Kítartás! kb. 2 hét de nem minden nap fog sokáig sírni változo.Nappal kezd !
2009. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Camoillát próbáltuk, ne használt, és a standart altatási ódszert is próbáltuk-letesze-bemegyek-otthagyom-nem vált be.

Abszolut nem tudom, mit tegyek.

Azt sem akarom, hogy mellém szokjon-néha beválik, hogy mellettem elalszik , és utána át tudom vinni, de ha ez egyre többször és egyre tovább van, hárman maradunk az ágyban.

Ha meg otthagyom, képes 4 órát ordítani, nem nyugszik, hiába írja azt az irodalom, hogy majd jobb lesz.

De köszönök minden választ, remélem elúlik majd.

TEgnap negyedóránként sírt fel...

Megvárom az jelenlegi anyás korszak végét, és újrapróbálkozom.

2009. jún. 7. 09:26
 16/17 anonim ***** válasza:
20:49-es vagyok megint. még az jutott eszembe, hogy nekem a kicsi ha ilyen gyakran kelt, félóránként, nagyon-nagyon kínozta a foga. Bemaszíroztam neki géllel, és visszaaludt 1-2 órára. Ilyenkor még Viburcolt szokott kapni éjszakára (kb 1 hétig), és bár nem hiszek a homeopátiában, mintha ritkítaná a felébredéseket. persze, sokmindent kiprobáltunk, amíg erre rájottunk.
2009. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Sztem is a foga miatt alszik nyugtalanul. Fogzáskor este 1 Viburcol kúpot adok neki és ha felébred éjjel akkor mbekenem az ínyét dentinox-szal. Olyankor nem 6x kel, hanem csak 2x.

Próbáld ki.

2009. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!