Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan akinek a babája...

Volt olyan akinek a babája nem maradt meg, sírt a babakocsiban sétálás közben? Mennyi idős volt? Elmúlt idővel? Meg lehetett valamivel nyugtatni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem voltak ilyen periódusok. Mindig pár hétig ez volt, aztán elvolt. Aztán megint nem.

De fogalmam sincs mitől lehetett...ő ugyanis ezt csinálja mindennel. Az alvással is, pár hétig végigalussza az éjszakát, aztán hetekig éjjel felkel 6-szor.......

Vagy a délutáni alvás: hetekig minden áldott nap 12-től 14-ig alszik, aztán jópár napig egyáltalán nem akar aludni.


Nem tudtam mást tenni, elfogadtam hogy az én fiammal a büdös életben nem lesz minden nap ugyanolyan :)

2012. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ismerősömnek a babája sírt mikor sétálás volt.

mikor a sima járdán tolta ordított,ha földes úton tolta,akkor nem.

2012. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos korától kb 4-5 hónapos koráig sírt a kocsiban.Aztán icic picit megemeltem neki és onnan kezdve imádott babakocsizni.
2012. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fiaim ordítoztak, nem maradtak el néha a babakocsiban, mikor kb. 5-6 hónaposak voltak. Olyankor hasra fordítottam őket, és úgy csatoltam be. Ettől mindig megnyugodtak, nézelődtek, hason el is aludtak. Mondjuk ezt a módszert télen nem ajánlanám a hideg meg a sok ruha miatt.

Ja meg gyakran volt olyan is, hogy beszorult a büfi, egy percre kivettem őket a kocsiból, jött a broáf, aztán visszatéve őket már nem volt semmi baj.


Esetleg vész esetén próbáld meg átállítani a háttámlát, hátha csak jobban ki akar látni, vagy épp ellenkezőleg, el akar feküdni a pici. Esetleg adj egy korty innivalót, vagy tegyél mellé vmi zenélő játékot, attól is elhallgathat.


Nálunk kb. 7-8 hónapos korban már nem volt semmi babakocsis probléma.

2012. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
AMÍG nem tudott ülni, addig semmi nem volt jó, csak az egyik válaszoló által már említett hasra fordítós módszer. Akkor nézegetett, s közben egyszer csak elaludt. Amint tudtam ültetni minden gond megoldódott, szóval olyan 7hós korától már nem okozott gondot a séta, de előtte volt, hogy csak 10 percet voltunk lent, mert annyira sírt...
2012. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szerette a babakocsit. Ha kézben volt, akkor megnyugodott. Úgyhogy mei tai-jal és SSC-vel jártunk sétálni. Aztán 9 hónapos korától, mikor már tudott ülni, akkor jobban élvezte a babakocsit, mert tudott nézelődni, de gyakran még így is csak hordozás közben volt nyugodt. Kb. 11 hónapos volt volt, amikor már nem igényelte annyira, hogy hordozzam, akkor már teljesen jól elvolt a babakocsiban, nem akart kijönni 5 perc után...
2012. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lányom 4 hónaposan kezdte megutálni a babakocsit (mózesben volt ekkor még). Ez utána sem változott, hiába ültettük bele később sportrészbe. Ki akart szállni mindig, nagyon nem tetszett neki.

Volt még pár próbálkozásom, hátha megszereti, de igazából alig ült meg babakocsiban. 7-8 hónapos korában végleg eltettem a babakocsit. 1 éves koráig nehéz volt, mert cipeltem, vagy autóval vittük ide-oda. Utána elindult, és akkor már sétált magától is.

Most 16 hónapos és már nem is hiányzik a babakocsi, jól megvagyunk nélküle.

2012. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-4 hónapos volt. Szerencsére elmúlt. :)
2012. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is utálja a babakocsit, mert nem lát ki belőle. Van, amikor már inkább kenguruban viszem, abban meg sem nyikkan, nézelődik.

Próbáltam felhúzni a babakocsi háttámláját kicsit, de még nem tud ülni a fiam, szóval csak minimálisan lehetett, és ez sem javított a helyzeten, ugyanúgy nem lát ki.

Jövő hónapban kapunk egy sportbabakocsit, remélem abban jobban szeret majd lenni.

2012. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bogyo110 ***** válasza:
Az én kislányom lassan 13 hós lessz kb 3 hós kora óta üvölt a babakocsiban mostanra talán annyit javult a helyzet hogy kiveszem totyogni és utánna ha elfárad akkor kicsit lehet tologatni!
2012. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!