Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappalra mit adnál 11 hónapos-...

Nappalra mit adnál 11 hónapos-1 év körüli állandóan mászó, álló babára 18-20 fokos szobában?

Figyelt kérdés
Parketta és szőnyeg van. Azért a szőnyegen is ül ha játszik :)
2012. febr. 29. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.Bady,vékony pulcsi és nadrág.

Én a harisnyanadrágot tuti nem adnám rá,mert gondolom emiatt írtad a parketta szőnyeget.

2012. febr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen emiatt :) köszönöm hogy válaszoltál.
2012. febr. 29. 09:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 22-24 fok van. Én vékonyabb (nem belül bolyhos) nadrágot, rövid ujjú bodyt és pamut hosszú ujjú felsőt adok rá. A Te esetedben én egy picit vastagabb nadrággal és pulcsival oldanám meg.
2012. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A body rövid vagy hosszujjú?
2012. febr. 29. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Hosszú ujjú.
2012. febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van, rövid body, hosszú ujjú felső, nadrág, zokni. Harisnyát én sem adnék rá, de kicsit hidegebb van nálatok, úgyhogy hosszú ujjú bodyt adnék.
2012. febr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk átlag 20 fok, szobában padlószőnyeg, másfelé járólap és parketta. Hosszú ujjú body, vékonyabb hosszú ujjú felső, melegítőnaci, harisnya és plusz egy zokni. Így se melege nincs, se nem fázik meg. Még van hgoy egy melegítőfölsőt is adok rá. Egyszer volt megfázva, még egyszer nem szeretném. Járkál már, de még játék közben üldögél, én így találom biztosabbnak hogy nem fázik fel.
2012. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A lakás alatt garázs van, hideg a padló. Emiatt vagyok bizonytalan. köszönöm a többi választ is.
2012. febr. 29. 10:34
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és az a szoba ahol nappal többet vagyunk ilyen hideg, mert elég vacak a nyílászáró (albérletben vagyunk). A szobája melegebb (ott nincs garázs alatta hanem üzlet amit fűtenek), ott 20-22 fok szokott lenni.
2012. febr. 29. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi tetőtérben lakunk, hideg a ferde fal. Kő, parketta és szőnyeg is van. Én harisnyanadrágot, 2 pár zoknit és melegítőnadrágot, hosszúujjú body-t és melegítőfelsőt adok rá. Nincs melege, nem hidegek a lábai.
2012. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!