Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Dominik névhez?

Mit szóltok a Dominik névhez?

Figyelt kérdés
Párom keresztneve D betűvel kezdődik, nem hosszú, 5 betűs. Kislányunk Dalma. Májusban születik a kisöccse. Marcell lett volna, de lemondtunk róla, mert a családban (mint utólag megtudtuk) lett volna egy Marcell csak sajnos 6 hónapos magzatként meghalt :( Az anyukáját szeretnénk keresztanyának, de így nem lehet Marcell. A Dominik tetszik most, de a Párom nincs annyira oda érte. Nem akarom őt meggyőzni, csak kíváncsi lennék a véleményetekre.

2012. febr. 29. 13:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem nem tetszik, felnőtt férfinél nekem még furcsább, mint gyereknek. De ne foglalkozz mások véleményével, az legyen, ami nektek tetszik.
2012. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Dominik helyett a Domonkos, Domokos, Domos, Doma neveket tudnám ajánlani hasonló hangzással.

D betűvel még szépek: Dániel, Dénes, Demeter, Donát, Dorián, Döme, Dusán szerintem.

Dalma mellé tesónak Boldizsár, Csanád, Nátán, Norman tetszene.

2012. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!