Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes észreveszi már ha...

10 hetes észreveszi már ha pár órát (kb5-6-ot) nem vagyok itthon? Mikortól veszik észre?

Figyelt kérdés
apával lesz, már hagytam őket néhányszor egyedül, jól elvannak, apa mindent meg tud csinálni, munkahelyi vacsorára hívtak
2009. jún. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan nem lessz semmi baj ha apával marad%
2009. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk Apa az egyetlen, akivel ott lehet hagyni, csak Vele marad meg, ha Én nem vagyok. Úgyhogy, szerintem menj nyugodtan.
2009. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még jót is teszel neki,ha nem szokja meg,hogy állandóan veled van.Később sem fog utánad sírni,ha magára kell hagynod.
2009. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél, kell a kikapcsolódás.... Ettől még jó anya vagy, ennyi Neked is jár.
2009. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdeztem mert most kezdett velem kommunikálni, érzem hogy már felismer, látom rajta(tudom eddig is)de most már viszonoz is, vigyorog meg ilyesmi más hangot ad ki mikor meglát és játszok vele.Meg hagytam is őket így csak nem ilyen sokáig.Nekem nem fog nagyon hiányozni?Vagy ez az érzés természetes?
2009. jún. 7. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
De, Neked nagyon fog hiányozni, és percenként a telefonod fogod lesni, hogy nem hív-e Apa, hogy menj haza, mert nem bír Vele. De ez nem fog megtörténni, remekül ellesznek együtt. Én is így voltam, mikor először órákra magukra hagytam Őket, kislányom még csak 7 hetes volt, és ennek ellenére remekül elvoltak, legnagyobb meglepetésemre. Csak Én hittem azt, hogy "nélkülözhetetlen" vagyok. :-)
2009. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó, elmegyek, annál szebb lesz a viszontlátás, hogy fér el ennyi szeretet egy anyai szívben?
2009. jún. 7. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrégiben osztálytalálkozón voltam, kicsi lány apával maradt. Hiába picurka még, én már napokkal előtte mondogattam, hogy anya majd elmegy, apa lesz veled, stb. biztosan nem értette, de engem megnyugtatott. (sőt, utána elmeséltem neki, hogy milyen volt)

Az első gyerkőcnél fősulira jártam, neki is mindig elmondtam, icipici korától, hogy anya elmegy a suliba, és ki fog rá vigyázni. Sosem volt sírás, meg hiszti.

Jó szórakozást!

2009. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!