Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzitek ugy, hogy "szerelmesek...

Érzitek ugy, hogy "szerelmesek" vagytok a kisbabátokba?

Figyelt kérdés
Én teljesen "belezugtam".Annyira imádom,és ez olyan szeretet amit érzek iránta,hogy szerintem emberi ésszel nem lehet felfogni.Akármit csinál,csak rám néz az átatlan szemeivel a 8 hónapos kislányom,és teljesen el olvadok.Tegnap is kikaparta teljesen a szemem,másikkezével meg tépte a hajam,én meg mérgesen rászoltam,hogy nem szabad,mert fáj anyának,ö meg ártatlanul rám nézett,mosolygott,nekem meg rendesen leliismeret furdalásom lett.Teljen oda vagyok érte.Ti is igy éreztek?Norális lehet vajon.
2009. jún. 8. 06:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Az én picurim még meg sem fogant de én már imádom,mint senki mást!:S Szerintem minden normális anya így érez,aki igazi anya,anyai ösztönökkel! :D :)
2009. jún. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen:) Teljesen normális. Nekem kisfiam van, és bele vagyok zúgva:) Azért arra igyekszem figyelni, hogy ne rontsam el, remélem, sikerül.
2009. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
IGEN!!!!!ÉS NAGYON JÓÓÓÓÓÓ!!!!
2009. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nekem kisfiam van,és pontosan így érzek én is.Senkit és semmit nem lehet ennyire szeretni,mint egy saját kisbabát!:-)
2009. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Nem offolni szeretnék, de az első válaszolót nem értem. Ha még meg se fogant , hogy szeretheti a gyerekét? Most ez csak nekem nem érthető?

Nekem nemrég született a babám, de tapiból tudom, hogy kellett hozzá 4-5 nap míg a VALÓDI anyai érzelmek kialakultak. Tehát amikor a "de miért sír...?" "mit szeretne...?" típusú kérdések félelme átmegy ösztönös cselekvésbe.Én még kétszer kelek fel hozzá éjjel , de hogy válaszoljak a kérdésedre, amikor angyalian rámnéz evés után még a fáradtságot, meg az álmosságot is "elfelejtem", és tudom, hogy ugyanúgy felkelnék hozzá 1 óra múlva is :D

2009. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Én is igy érzeek.SZERELMES VAGYOK A PICIFIAMBA!!!
2009. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is valami olyat érzek a kisfiam iránt,hogy az elmondani nem lehet,ő az életem értelme!
2009. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez az érzés természetes, szerintem legtöbben ezt érezzük. DE! Lányok, anyukák, ez nem szerelem, és ne is mondogassátok, hogy az, mert ez butaság. Valami hasonló, valami erősebb, valami egetrengető érzés, de felesleges lenne azt erősíteni magunkban, hogy szerelem. Szerelmesek a férjeinkbe meg a barátunkba vagyunk, nem a gyerekünkbe. Őt anyai szeretettel szeretjük, és rajongunk iránta. Szerintem.
2009. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazat adok az utolsó válaszolónak.Ez nem szerellem,hanem nagyon nagy szeretet,amit csak a gyermekünk iránt érezhetünk.
2009. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt, aki lepontozott bennünket azért, mert szeretjük a gyerekünket, azt vajon mi vezette? Elég beteg lehet.... második válaszoló.
2009. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!