Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzitek ugy, hogy "szerelmesek...

Érzitek ugy, hogy "szerelmesek" vagytok a kisbabátokba?

Figyelt kérdés
Én teljesen "belezugtam".Annyira imádom,és ez olyan szeretet amit érzek iránta,hogy szerintem emberi ésszel nem lehet felfogni.Akármit csinál,csak rám néz az átatlan szemeivel a 8 hónapos kislányom,és teljesen el olvadok.Tegnap is kikaparta teljesen a szemem,másikkezével meg tépte a hajam,én meg mérgesen rászoltam,hogy nem szabad,mert fáj anyának,ö meg ártatlanul rám nézett,mosolygott,nekem meg rendesen leliismeret furdalásom lett.Teljen oda vagyok érte.Ti is igy éreztek?Norális lehet vajon.
2009. jún. 8. 06:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetném?Nagyon vágyom már rá!És alig várom,hogy megfoganjon!Attól mert még nincs,nem is szerethetem illetve nem is lehetnek anyai ösztöneim!Nahát köszönöm az okos kérdésed és válaszod!!!!!
2009. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
aki lepontozott minket az csak beteg vagy irigy lehet!Mert lányok nem mindenkinek vannak ilyen érzései,csak gondoljatok azokra a nőkre akik pl.megölik,elhagyák,intézetbe adják a gyereküket.ÉN IGENIS IMÁDOM A GYEREKEMET ÉS HA ÉN UGY GONDOLOM SZERELMES IS VAGYOK BELÉ!éS EZ A természetes!!!!!Nem a gyerek eldobása.
2009. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!