Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gekko játszóházba jár valaki...

Gekko játszóházba jár valaki a babájával?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalataitokat,hogy miket lehet ott csinálni,milyen foglalkozások vannak,szeretitek-e?Ez játszóház is vagy inkább fejlesztő esetleg "lemaradt" gyerekeknek?
2012. márc. 1. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi jártunk úgy fél évet, a fiam kb 10 hónapos korától. Nem olyan mint az átlag játszóházak, itt kiscsoportos foglalkozások vannak. Mi 3-4en voltunk. Elvileg személyre szabott fejlesztés... gyakorlatban szerintem nem. Egy gyógypedagógus vezeti az órát, vannak nagymozgásos feladatok és pl asztalnál ülősek. Mi szerettük, bár nem azért mentem, hogy bármi lemaradást is fejlesszünk, hanem, csak hogy jól érezze magát. Szerintem fejlesztésnek kevés, de a gyereknek tökéletes szórakozás és tanul is vele.
2012. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!