Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babák anyukái!...

Koraszülött babák anyukái! Nektek is többet eszik a babátok? Hogy fejlődik?

Figyelt kérdés

Fiam 34.hétre 2380 grammal született, most 6 hetes 3600 gramm körül van. Naponta 6x eszik, tápszeres, most 120grammokat simán bevág, és ez több, mint amit kéne ennie.(Beba Ha start aktívot eszik.) Néha azt veszem észre, hogy még enne simán, de nem akarom tápszerrel nagyon megtömni, mert megterhelné a pociját.

Nektek is többet eszik mint a napi átlagmennyiség? És hogy fejlődik a babátok?


2009. jún. 8. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A koraszülött babák nagyon hamar fel akarnak zárkózni:)Az én lányom 28. hétre született, 900 g-mal, most már 5 kg-nál is több, és 6 hónapos.Nyugi, így a jó, minél többet híznak, fejlődnek!
2009. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyémet 2500-al hoztam haza és fél éves korára már megháromszorozta a súlyát. Anyatejes volt...
2009. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 32, hétre született 2040gr. Ő nagyon sokáig még éjszaka és nappal is 2-3 óránként evett, de volt hogy óránként. Most 6 hónapos, de még mindig kel legalább 2x éjszaka. De már 7320gr. Szép egészséges kisfiú. Tényleg nagyon igyekeznek. Igaz nagyon fárszató, nem is tudom mikor lesz olyan, hogy végig tudjak aludni egy éjszakát, de megéri:)))
2009. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!