Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell levágatni a babák...

Mikor kell levágatni a babák haját, hogy később sűrű legyen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

semmi köze a hajvágásnak a haj sűrüséghez. Ez csak egy régi hiedelem.


((Van aki folyamatosan nyírja a gyerek haját, és felnőtt korára is átlátszik a fejbőre a haja alatt. Nekem sosem borotváltál le rövider a hajam, és annyi van, hogy parókát tunak csinálni abból amit a fodrász kiritkít belőle.))

2008. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondja´k,hogy 1éves kor elött ne vágassuk.
2008. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fodrászom is azt mondja, semmi összefüggés nincsen a hajvágás és a sűrűség közt.

Kisfiúknak szerintem lehet előbb vágatni, nyilván attól is függ, milyen hosszú már a haja, de akár 1 éves kor körül.

2008. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bendzso ***** válasza:

csatlakozni akarok, ahhoz a véleményhez, h a vágás gyakorisága nem befolyásolja a sűrűséget! csak gondoljatok bele, attól, h levágják a hajat, a hajhagyma még nem osztódik. a hajhagymák száma adott...

abban viszont biztos vagyok (saját tapasztalatból is), h az első hajvágás után már soha többet nem lesz olyan selymes pihe puha haja a babának, egy kicsit sprődebb lesz, gondom erősödik a vágástól. tologatom is a kisebbik fiam hajvágását és simogatom a finom babahajat, amíg lehet:0) mert előbb utóbb zavarni fogja a szmébe hulló haj. ő ma egy éves, de nyárig talán még várunk...

2008. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!