Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti együtt alszotok a babáitokk...

Ti együtt alszotok a babáitokkal? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Csak annyit írjatok hogy igen vagy nem?!És menyi idős?Pusztán kíváncsiság :-) Fókuszban ma erről volt szó.Előre is Nagyon Köszönöm a válaszokat Nektek!
2012. márc. 2. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
50%
Igen is meg Nem is. A hajnali ébredés után átveszem, de van hogy nem ébred fel, viszont olyan is van, hogy le sem tudom tenni a kisűgyba. 1 éves Egyedül nevelem, ezért nem lenne gond, mégis örülnék, ha beszokna az ágyába, persze erőltetni nem fogom.
2012. márc. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
87%
IGEN! 9 HOS ES EGYEDUL NEVELEM. KETTEN ALSZUNK AZ ELSO NAPTOL KEZDVE EGY NAGY AGYON. MESSZEBB ALSZIK TOLEM. NEM KOZVETLEN MELLETTEM. ES NEM BANOM!
2012. márc. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is a válaszokat!Azért gyülekezünk :-)

Persze mindenki maga tudja csak kívàncsi volt itt hányan vagyunk így.

40es válaszolónak:Fogadd őszinte részvétemet a Párod miatt!

Köszönöm Nektek mégegyszer de még várok válaszokat!

2012. márc. 3. 09:10
 54/62 anonim ***** válasza:
74%
8,5 hónapos kislány és külön alszik a szobájában. 5 hónapos koráig egy szobában, de külön bölcsőben, egy ágyban soha. nekem is kamionos a férjem kérdező :)
2012. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
48%
Napközben sokszor együtt alszunk, mert imádom ahogy ott szuszog mellettem, de éjszakára a kiságyba teszem, hogy a férjemmel legyen lehetőségünk összebújni.
2012. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
65%
Igen. 6hetes
2012. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a 4.babámmal alszok együtt,18 hónapos.

Én csak akkor vagyok nyugodt ha mellettem voltak,vannak.

2012. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
11 hónapos kislányom kb.fél éves koráig aludt a kiságyban.Aztán jöttek a fogacskák kifelé és azóta velünk alszik.Imádjuk apával hogy, ott durmol velünk.Ez igy is lessz egy jó ideig.
2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

57.es akkor te vagy egy bizonyítéka annak hogy az együtt alvás nem teszi tönkre a házaséletet ha összehoztatok 4 babát:)

Mondom ezt úgy hogy én nem alszom a fiaimmal, mindketten olyan éber alvók és forgolódnak, hogy nem tudjuk kipihenni magunkat ha egy ágyban vagyunk, pedig nem kicsi az ágyunk én nem akarom összenyomni őket ők meg forognak ébrednek minden mozdulatra szóval nekünk az a jó ha mindenki a saját fészkében.

2012. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is a válaszokat!Énis így nyugodtabb vagyok meghát jönnek sorban a fogacskák így könnyebb.Mindenkinek ment a zöld kezecske!
2012. márc. 4. 10:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!