Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti együtt alszotok a babáitokk...

Ti együtt alszotok a babáitokkal? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Csak annyit írjatok hogy igen vagy nem?!És menyi idős?Pusztán kíváncsiság :-) Fókuszban ma erről volt szó.Előre is Nagyon Köszönöm a válaszokat Nektek!
2012. márc. 2. 20:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

Nem.

Sosem aludtunk egy szobában; 13 hónapos.

2012. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

3 éves, velünk alszik.

1 éves koráig szépen aludt a kiságyában, de utánna Sokszor felkelt éjjel inni, meg meg ébredt, közénk feküdt, seperc alatt vissza aludt, így közénk szokott. Most már annyira megszoktuk ezt, nekem és a férjemnek hiányozna, ha nem lenne ott! Elférünk, minket nem zavar, nyugodtan alszik mindenki!

2012. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos kislányommal nem.

3 éves kisfiam sokszor hajnalban átvándorol.

2012. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Is-is. Este elalszik a saját nagyágyában. Aztán ha Apa éjjel dolgozik hajnalba (5körül) feljön hozzám. Ha Apa itthon van én megyek le hozzá. Ha beteg egész éjjel mellette alszok.
2012. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lemaradt, hogy 22 hónapos.
2012. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
Egy szobában, külön ágyban alszik. Reggeli után magam mellé veszem a nagyágyban, félórát alszik velem, ennyi. 5 hós
2012. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
egy szobában, de a saját kiságyában alszik, 7 hónapos.
2012. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
egy szobában,első ébredéstől(hajnali 1körül) pedig együtt.Mindhármunknak így kényelmes és pihentető.10 hónapos
2012. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :)

3 éves kisfiú, és 9 hónapos kislány. (közel 4m-es az ágyunk! :D )

2012. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt alszunk, 13 hónapos csajszi.


Az elején én nem akartam, hogy így legyen, csak 1 szobában lettünk volna. De a kisasszony így döntött. és a 25. álmatlan éjszaka után letettem egy percre a szülői ágyba, míg kimentem a mosdóba. Elaludt.... örültem neki és eszemben sem volt macerálni! :D Később elkezdtük beszoktatni a kiságyba, egész jól haladtunk, de amikor az apukája meghalt, minden megváltozott. Azóta nem lehet betenni a kiságyba, annyira sír.... Engem meg nem zavar, hogy velem alszik.

Beszéltem erről akkor gyerekpszicológussal, aki azt mondta, hogy nem ez a káros, hogy 1 éves kora körül együtt alszunk, hanem az, ha 5-6 évesen még mindig....


Bocsánat a regény miatt... :DD

2012. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!