Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bababarát kórház miért nem...

A bababarát kórház miért nem mamabarát?

Figyelt kérdés
Bababarát kórházak csalódott "ügyfeleit" keresem. Annyit kérek, hogy írd meg melyik város melyik kórházában szültél, és 1-2 mondatban a csalódottságod okát.

2012. márc. 4. 18:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

A 2010. MISEK-es vagyok.

Csajok! Ennyi minden változott 1 év alatt? Ez hihetetlen!

Gomb természetesen akkor sem volt a hálóingeken, de minden reggel jöttek, és kérdezték, hogy kérek-e tisztát. (Lepedőt is!)

De ilyen nagy baklövéseket akkor sem lehetett hallani, hogy másféle inj. kapott valaki... Jézusom!

2012. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 kíváncsicska ***** válasza:

Én azért nem írom hogy hol szültem mert olyan rossz tapasztalataim nem voltak, talán azért mert a vezető szülésznő volt az én szülésznőm, és miután ez megtudták a csecsemős nővérek érdekes mód mindjárt máshogy álltak hozzám és a szobatársaimhoz is,pedig nekik csak dokijuk volt fogadott,De ha nem ő lett volna a szülésznőm le sem sz@arnak.Ebben biztos vagyok.Amit a csecsemős nővérkék művelnek az minden csak nem empatikus hozzáállás.És az a durva hogy nekünk a szülésfelkészítőn ezt meg is mondta a szülésznő aki tartotta hogy mire számítsunk.De szerencsénkre minden műszakban olt 1 normális.Mert ugye éjszaka mikor sírt a gyerek kimentem a szobából sétálni a folyosónak arra a részére ahol azt hallottam hogy jobban sírnak a babák(hogy legalább a szobatársaim alugjanak) annyit mondtak itt nem sétálhat a gyerekkel.Mikor lázmérőt kértem mert éreztem hogy belázasodtam megkérdezték kinek magának vagy a gyereknek?Mert minek a gyereknek?Magának meg kérjen az ügyeletes nővértől.Szóval sajna vannak rossz tapasztalataim de ezek semmik a tiedhez kedves kérdező.

egy dunántúli kórházban szültem

2012. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Bugát Pál kórház,Gyöngyös,2011.


Császáros voltam,este 8-kor vittek be a szobába,másnap hajnali 5.30 nővérke jött:keljek fel gyorsan (persze nem mutatta meg,hogyan),így hasizomból felültem-hát nem csak én sápadtam le...)6-kor hozták babót,cicimet belecsavarták a szájába,ami az első mozdulata után kijött onna és istennek se tudtam visszatenni,kértem segítsenek újra,hát az a fej amit vágtak...

Este 10-kor üvölt a lányom(alig volt tejem)már fél órája,kimentem,hogy szóljanak a csecsemősnek,hogy hozzon tápszert vagy vmit,mert kevés a tejem;este 11-kor még sehol senki,gyerek egyfolytában visított,majd még 2x szóltam (végén már összevesztem a nővérrel),de végül 2órás babaordítás után megérkezett a csecsemős,aki annyit mondott,hogy azért nem jött rögtön mert azt hitte csak pelust kell cserélni...

Na,meg némelyik nővérke elég érdekes modorral rendelkezett,én elhiszem,hogy kevesen vannak,de nem kellen egy első babás anyukát lesz@rni,aki még nem tud semmit semmiről és kérdezni mer.

A vége az lett,hogy 2és fél nap után kint voltam a kórházból,mondjuk a többi császáros is max. 3napot volt bent.Életemben nem bőgtem annyit mint ott bent,pedig nem vagyok egy nyafis.

2012. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

11.37-es vagyok:

Úgy volt normál szülés lesz,beadták az oxit,de bár egybefüggő fájásaim voltak mégsem tágultam(reggeltől 1 ujjnyira voltam tágulva),már véresre karmoltam a párom kezét,ordítottam,erre bejön egy ukrán szülésznő és ordít,hogy fogjam be,ne hisztériázzak,meg nyújtsam ki a lábam,mert meghal a gyerek és ezt akarom?!

Hozzáteszem már délután 2-kor alig volt magzatvizem és bele is kakilt a baba,de csak este 7-kor vittek császározni,amikor nem volt szívhangja a lányomak.

Ja,és a sebem elfertőződött,3hétig minden nap jártam kezelésre,antibiotikumot szedtem,a maradék tejem is elapadt,azóta tápszeres a lányom.3hós volt a babám mire rendesen összefort a sebem.

2012. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Tegnap 19:15

Nem akarok ebből vitát szítani, de kicsit furcsa a válaszod, elletmondásba keverdtélönmagaddal.

Nem fizettél, "csak" egy képletes összeget adtál? Nem fizettél "csak" egy ajándékkosarat adtál? Ugyan kérlek, ezeket mindek neveznéd? Az mindegy, hogy pénzt adsz, féldisznót, vagy ajándékkosarat. Így is úgy is fizetsz.

2012. márc. 6. 15:15
 46/50 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de ugye a fogadott orvosnak fizetsz a szülésért nem? De.Bárkit kérdeztem azt mondta,ha nem volt ott a fogadott orvos akkor az ügyeletes orvosnak is szoktak adni,természetesen csak egy képletes összeget,nem annyit,mint a fogadottnak.Megjegyzem arra válaszoltam,hogy fizetünk a kórháznak,meg az egyik válaszoló írta hogy ő fizetett hogy elvigyék a gyerekét éjszakára.Na én erről beszéltem,hogy ilyet nem tettem,én csak megkértem,és én össze is vesztem néhány nővérrel,mert kritikán alul viselkedett.A szülésznőnek meg azért vittem egy kis ajándékkosarat,mert úgy tudom Ő nekik is szoktak adni pénzt,vagy egyebet.Mivel mindkettő rendkívül,segítőkész és rendes volt velem úgy gondoltam megérdemlik.De ez nem azt jelenti,hogy lefizettem volna bárkit is,főleg mert mindkettőnek a kontrollkor adtam és nem is számítottak rá,sőt előtte is ha találkoztam velük érdeklődtek jól vagyunk-e.Remélem most már érthető a válaszom.
2012. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
57%

AZ A DOLGAAAAA!!! szoktak illik stb ..... ezzel van a baj !Nagy baj!

Nem volt fogadott dokim, nem fizettem. Az más ha valakit felkérsz hogy álljon rendelkezésedre ,azért kell fizetni az egy szolgáltatás,az más kérdés hogy a doki elszámol e vele vagy nem.Te bizony kőkeményen tehetsz erről a helyzetről ,szégyen illik ,szoktak ... áhhh

2012. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs nem tehetek róla,érdekes módon a szülésznők és az orvosok teljesen normálisak, a csecsemősök,és a többi nővér aki baromira nem törődik semmivel,és lesz@rja az anyukákat,miért lennék bármiért hibás,ez nem lefizetés,meg megfizetés,de kár is fecsérelni rád a szót,neked aztán teljesen mindegy csak beleköthess,érdekes módon nem csak abban a kórházban ilyenek amiben én voltam.Amúgy meg rámtartozik kinek hogyan hálálok meg valamit.
2012. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
baromi jó fej vagy hogy az anyukákat okolod..
2012. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Na akkor én is csatlakoznék a MISEK elemzéshez.

Szóval: 2010 március

Frissen átadott épület, még higiénia jó közérzet a szemnek.

Szülőszoba egész baráti. Szülésznők (3-hoz is volt szerencsém) tündériek.

A fogadott dokim egy állat, amit utólag nem bántam. Olyan adag oxitocint kaptam, hogy az ügyeletes azt mondta, hogy nincs ki mind a négy kereke a dokimnak, és én ebbe bele fogok dögleni. Igaza lett, majd belehaltam a fájdalomba, de ennek köszönhetően a 0 fájástól 2,5 óra alatt meglett a gyermekem.

Dél körül vittek le a gyermekágyas részlegre. A szülésznő tolt le, aki egy földre szállt angyal volt. A liftben orvosok és nővérkék voltak, és mind gratuláltak a kislányomhoz. Nevén szólították a gyermekemet, és kérdezték, hogy én vagyok annak a formás babának az anyukája. Soha nem felejtem el azt a liftezést.......olyan nagyon büszke voltam.

Rögtön mentem tusolni, amitől óva intettek, hiszen kb. 3 órája szültem. Én nem tágítottam és képesnek éreztem magam rá. A biztonság kedvéért egy nővérke bejött velem és segített. Adtak tiszta hálóinget. Hozták a Kislányomat. Éjszakára el akarták vinni, én nem engedtem. A szoptatás nehezen indult. Mindig jöttek segíteni, ha kértem. Volt aki türelmesen segített, volt aki csak belerángatta a cicim a babám szájába.........hát emberek vagyunk, másak vagyunk. Hálóinget többször is kérhettem egy nap, sőt a lepedőt is készséggel kicserélték.

Én nem fizettem ott senkinek.

Nem volt egy wellness pihenés, de olyan szörnyű sem volt, mint ahogy az egy évvel későbbi eseményeket leírtátok.

Nekem csak az ebédnél a flair székekkel gyűlt meg a bajom. Az a hátrafelé dőlős fajta volt. Friss gátsebbel lehetetlen volt rajta ülni, vagy ha ültél is, nem tudtál felállni.

Hát sajnálom, hogy többen így mellé nyúltatok a személyzettel.

2012. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!