Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bababarát kórház miért nem...

A bababarát kórház miért nem mamabarát?

Figyelt kérdés
Bababarát kórházak csalódott "ügyfeleit" keresem. Annyit kérek, hogy írd meg melyik város melyik kórházában szültél, és 1-2 mondatban a csalódottságod okát.

2012. márc. 4. 18:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki Mezőtúron szült. Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy kedd reggel császároztak, és majd csak csütörtök délben kaptam enni, addig semmit (!) nem ehettem az ég világon. Se gyümölcsöt, se joghurtot... Nem tudom, ez máshol is így van? (Azt mondták, azért nem ehetek semmit, mert még nem voltam nagydolgot végezni...)
2012. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
HÁt mit ne mondjak,elég durva dolgokat írtatok.Még jó,hogy nem bababarát kórházban szültem.Volt egy sejtésem,hogy ez mind a pénzért megy.De hogy ennyire.Kérdező,nagyon durva,hogy ezt tényleg megteszik.Melyik kórházban szültél?Én vagyok a debreceni,aki nem a bababarát kórházban szült.E.
2012. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Miskolc, Semmelweisben.
2012. márc. 5. 16:08
 34/50 Pippike ***** válasza:
.
2012. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 Pippike ***** válasza:
48%

Csak a pontot küldte el:-))

Szóval Misek 2011 Június. Borzalom. A kérdező mintha az én esetemet írta volna le, félelmetes a hasonlóság, talán még nálam annyi, hogy majdnem a derekamig szaladt a gátrepedésem:-/ Én is azóta is bepisilek. Biztosra veszem, hogy van összefüggés azzal, hogy katétert kaptam én is. Én indítottan szültem, mert akkor ügyelt pont a dokim, ehhez sem fűznék semmi remek élményt, utólag elmondta, hogy valóban ennek a szülésnek császárral kellett volna végződnie. Köszi! Nem voltam képes megszülni a gyereket, de ez nagyon senkit nem érdekelt. Délután szültem, este 11-kor hozták a gyereket, és el sem vitték onnantól, csak fürdetéskor reggelente. Olyan apróságok, hogy hálóingen gomb, az luxus, a sajátomat nem engedték felvenni,mert a dokik nem szeretik, de amit őke adtak azon nem volt gomb, így örökösen arra kellett ügyelnünk, hogy a mellünk bent legyen, és ne kint indexeljen. A véres hálóinget csak könyörgésre cserélték ki naközben. Holnapig nem várhat?? Mindig ezt kérdezték. És a slussz poén az az, hogy én is kaptam "kóbor" szurit egy futóbolond nővérkétől. Én egy császáros anyuka fájdalomcsillapítóját kaptam meg véletlenül:-)

Egy normális csecsemős nővér volt, egy alacsonabb fekete rövid hajú asszonyság, elég nyers modorú, de nagyon segítőkész, abban az esetben ha kérdeztem.

És igen, sajnos tényleg pénzért vitték el a babákat. Én is fizettem egy éjjel az 5 órás alvásért, és a szbatársam is fizetett érte. Igaz, "csak" 1-1 ezrest fejenként.

Az én kedvem is totálisan elvették a szüléstől, sajnos a mai napig nem szeretnék testvért a kisfiamnak a szülésélményem miatt. Amiről természetesen újabb kisregényt tudnék írni, olyan borzalmas volt. Fogadott orvossal!

2012. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
16%
Mindent pénzzel akartok megoldani! Megérdemlitek.Szegény babák.
2012. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani ha nem adnak tisztát és gombolhatót felveszed a sajátod.Mit csinálnak letépik rólad? Emberi méltóságodat tiszteletben kell tartaniuk,ha nem így történik azonnal jelezni kell ,van betegjogi képviselő ,de ha kell ott a média. Ha Te nem állsz ki magadért az tényleg a Te bajod és megérdemled,de a babádért ki fog kiállni? ezért írtam azt az előbb.Mint a barmok ,azt csinálnak veletek amit akarnak? Tökösebben csajok!
2012. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Atya úristen.Hát azért pofátlanság,amit egyes kórházban megtehetnek.
2012. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
52%
Ki akar pénzzel megoldani ilyet?? már megbocsáss,ahol én lakom ott ilyen kórház van én senkinek sem fizettem semmiért,még a fogadott dokimnak sem fizettem a szülésért mert ő neki épp más dolga volt,csak egy képletes összeget adtam az ügyeletesnek,mikor mentem vissza kontrollra mert nagyon rendes volt,és egy ajándékkosarat vittem a szülésznőnek aki tényleg hihetetlen segítőkész volt,kedves,arról én nem tehetek hogy ilyen a kórház és ilyenek a csecsemősök az elvileg "baba barát" kórházban.
2012. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
49%
A 39es egy mondaton belül hazudtolja meg magát.Fizess aztán csodálkozz ,ha e nélkül nem csinálják meg ami a dolguk lenne.Nem véletlen vetted magadra.Nem fizettem "csak" .... komolyan,felnőtt emberek,vagy mi.
2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!