Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leszeretnénk fogyni, de...

Leszeretnénk fogyni, de egyedül nem megy. Valaki vállalná, hogy így interneten át segít? Például, étrendben, hogy mit egyek reggeli, ebédre, vacsira. Mit ne egyek. Mennyit sportoljak? Mit igyak, mit ne?

Figyelt kérdés
MEG ILYENEK :) 169 cm, 66 kg vagyok ....
2011. aug. 26. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
számold ki, hogy mennyi kalóriára van szükséged egy nap. azt ha betartod, akkor azon belül bmi mehet :) és mozgás, mozgás, mozgás... én is ezt csinálom, meglátjuk a végét, sokat kell leadnom.
2011. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
NAGYON olcsón összeállítok étrendet, edzéstervet. privát mail-t ha érdekel.
2011. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 brucelii válasza:
Én megpróbálhatok segiteni! Elöször is..2-3 honapot mindenki kibir édesség nélkül,, föleg hogy se karácsony se husvét... napi 3 liter viz, ha sportoltál újra kezd el... Ha nem, akkor fuss, mégpedig 2-3 km-t elöször lassú futás, majd gyors, aztán sétálás, igy égeted a legnagyobb kaloriát! a zsir által megtámadott területeket fóliázd be, igy nagyobb mennyiség ég el illetve izzad ki... ez általában a has, mivel a telitett zsirsavak elöször azt támadják valamint a feneket, de az sose baj :) ne egyél zsirosat, se nehezet... napi 3-4 alkalom kis adagok és nagyjából ugyanabban az idöpontban. A kenyeret mellözd, egyél sok gyümölcsöt illetve különbözö salátákat(paradicsom stb) husbol csak a csirke vagy pulykamellet esetleg halat vagy rákot ehetsz. a tésztát is kerüld, mivel magas a szénhidrát tatralma! ha betartasz mindent 2 honap alatt nagyon szép eredményt érsz el!
2011. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 brucelii válasza:
16%
És még valami! 66kg vagy, tehát 10 kg-ig meg se állj :)
2011. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

nem fogok, 53 kg a cél :-)

teljesen meg akarok változni, lefogyni, új haj, és természetesen belülről is sokat akarok változni.. igen egy fiú miatt :) nem azért mert megkért, nem azért mert nem felelnék meg neki, magam miatt, hogy tökéletes legyek, és büszke legyen rám :)


amúgy kondiba fogok járni, szeptembertől.. azaz ha picit hűlne a levegő.. 22-24fok az már tökéletes..

reggelire: szendvics

tizóraira: győri édes

ebédre: ami a suliba van.. :/

uzsira: joghurt

vacsira: semmi?

ez így jó?

hétvégén pedig.. reggeli: tojás, sonka, sajt, barnakenyér

tizórai: gyümölcs

ebéd: amit a drága szüleim készitenek /egészséges kajákat szoktak :)/

uzsonna: joghurt

vacsi: semmi?

ez így jó?

csak szénsavmentes ásványvizet iszok.. nagyon ritkán, koktélozni megyek, max heti 2x-szer..

nem szoktam csokikat enni, nem is fogok, a tökmag, szotyi ezeket se szeretem..

és rájöttem hogy csak unalomból eszek, még akkor is ha már k*rv*r* tele vagyok :S

2011. aug. 26. 11:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem jó

győri édes nem kell, helyette gyümölcs, joghurt, vagy ha mindenáron keksz-korpás keksz avgy cukormentes müzli

reggeli szendvics-tk kenyér, pulyka/csirkefelvágott vagy főtt tojás és zöldség

ha unod a szendvicset-zabpehely+joghurt+gyümölcs

ebéd hát ha olyan van ami tocsog a zsríban pl kolbász vagy valamilyen tésztás étel akkor csak a felét edd meg, de ahogy én emlkészem a menza kaja nem egy nagy adag:)

uzsi okés

vacsi nem semmi, hanem túró, tojás, hús, hal, zöldségek, joghurt, kefír

2011. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

meg mondjuk mindebből számítana a mennyiség.

példa kedvéért: minden étkezésre egy harapás (pár gramm) egészséges étel mellett éhen is lehet halni.

ugyanakkor el is lehet hízni, ha jóféle élelmiszerekből is eleget eszel ehhez. és minőségi élelmiszerekkel is lehet minőségi éhezésben szenvedni, mert hiába a tk kenyér és a sok zöldség, ha a (teljsesértékű) fehérjebeviteled nem elég az egészségedhez.

2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én ezeket tartom szem előtt: 2-5 l. víz fogyasztása/ nap

Teljes őrlésű liszt, édesítő fogyasztása, 18 óra után már csak nagyon kicsi kalóriájú ételek fogyasztása, és testmozgás( azt akkor is, ha nem kell fogynod! )

2013. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!