Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hósom szórakozik az ivóvízz...

13 hósom szórakozik az ivóvízzel, mit tegyek? Megtanítható ilyen korban hogy ez nem játék?

Figyelt kérdés
Mostanában többet kér inni mégis azt veszem észre hogy kiszívja az ivócsőrből, de ezután leereszti az állán, eláztatva a ruháját. Ilyenkor mindig vegyem el tőle, hogy nem játék és majdcsak megtanulja? Félek hogy még kevesebbet fog inni?
2012. márc. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Igen, határozottan elveszed, és megmondod neki, hogy ezzel nem játszunk! Vagy iszol rendesen vagy elveszem! És ekkor elveszed!

Ezért nem fog kevesebbet inni, mert ha szomjas, az legurul a torkán.

2012. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt csinálom, hogy amikor látom hogy játszik vele, akkor elveszem és mondom neki, hogy ez nem játék, ha szomjas vagy igyál. Ha továbbra is játszik, akkor elveszem.
2012. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, próbálkozom!:-)
2012. márc. 7. 07:07
 4/4 A kérdező kommentje:
most látom, első, valaki már megint úgy okoskodott, hogy válaszra sem méltatott de azért lepontozott téged, nem én voltam!
2012. márc. 7. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!