Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet a babát ágyba...

Mikor lehet a babát ágyba szoktatni kis ágy helyet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel én velük alszom, így nagyon hamar ágyba szokattam őket. A fiam 3 éves, a lányom 8 hónapos. Nem tudom, hogy mennyi idős a babád, de ha egyedül alszik, akkor várd meg, míg biztonságosan mászik le fel. Mindenképp tegyél valamit az ágy mellé, hogy ne essen le ha forgolódik. Én nagyon örülnék, ha az enyém még kiságyban aludna, de még nappal is üvölt benne. Pedig a babakocsiban, és az ágyban azonnal elalszik.
2012. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfia áprilisban lesz 2 éves. Külön szobában alszik és még az ajtót is be kell zárni neki. Egy hónappal ezelőtt ő nyitott ajtót a barátnőmnek. Kimászott a kiságybol és utána meg is mutatta hogyan. Venni kelett neki egy kis gyerekheverőt amit nagyon imád. Az is körbe van magasitva, csak elöl nem ahol felmászik rá.
2012. márc. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeret kiságyban aludni 16honapos
2012. márc. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!