Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én már nem értem a saját...

Én már nem értem a saját gyerekemet! Már is járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

6,5 hónapos. kb:1,5 hete alig akar enni. pár napja csak épp, hogy pár kanállal csipeget. ma mértem fogyott 1 hét alatt 20dkg.ot. eddig kemény volt a széklete, de ma már 6x cseréltem kakis pelust. hasmenése van. nagyon nyűgös, nappal csak 3x 30 percet alszik. éjjel minimum 5x kel fel. akkor szopik azt hiszem,de már erre sem emlékszem pontosan.

hetek óta rosszul alszik. lehet fogzás miatt viselkedik így? 3 hónapja alul ott a két fehér csík az ínyé. már szélesebbnek látom mint eddig. kenegetném neki,de ellöki a kezem. nem engedi. nagyon aggaszt a viselkedése az, hogy nem eszik és nem alszik. mértem a hőmérsékletét 37,1. ( ez a levont érték)nappal ha nem fogom akkor ordít torkaszakadtából. segítsetek!!!


2009. jún. 9. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy a foga most fog kibujni. A hoemelkedes es a nyugosseg lehet ettol, a hasmenes szerintem azert van, mert csak szopizik es nem akar szilard kajat enni. HA viszont nagyon sokat sir, es semmi sem nyugtatja meg, akkor vidd el dokihoz, nehogy esetleg valami mas legyen a dolgok mogott. Jobb, ha a doki mondja ki, hogy csak a foga az oka.
2009. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a foga lesz pedig. Mi is így szenvedtünk az első kettővel! (Azóta már 4 van, a 3. és 4. nem volt ennyire rossz.)

Kitartás! Chamomillát próbáltad már?

2009. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk, a hasmenés miatt elvittem dokihoz (akkor 1* be is lázasodott) adott hasfogót, és azt mondta ez fogzásnál gyakori (4 jött felül egyszerre). Adhattam volna neki mindent, én mégis diétára fogtam, talán ezért kicsit éhesebb lett, és hát a kekszes almát nagyon megszerette a végére. Ja, és a hasmenésre azt mondta, figyelni kell a babák nyelvét, hogy nedves-e. Amíg csillogós-nedves, nincs nagy baj, de azért vidd el dokihoz. Jobbulást!
2009. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerntem gyorsan kezd el a homeos bogyókat, tudunk segiteni mit és hogyan, segits a fájdalmán!
2009. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én activatorral és firstel kezelem neki észre sem veszi,hogy jön a foga.Ezek aloe verás dolgok.Ha kell elmondhatom hol rendeld meg.
2009. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezeket adom neki: Viburcol, Nurofen, a Chamomilla nem vált be ezért Chapcium Phoszphoricum -ot kap. Dologel és Dentonix is van itthon. most délután már nem volt hasmenése. 1 hete voltunk dokinál és mindent rendben talált.

vizeletmintát is vittünk, abban sem volt baktérium.

már tényleg nagyon de nagyon jó lenne ha kibújna a foga!!

almás kekszet sajnos nem adhatok neki, mert volt a családban lisztérzékeny:(

2009. jún. 9. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
és a fogyás? az normális?
2009. jún. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!