Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Help? Aki beadatta a Kulncs...

Help? Aki beadatta a Kulncs által fertözés elleni vakcinát annak lette bármely mellékhatáa?

Figyelt kérdés
Mert mi hazajöttünk tegnap, aztan elkezdett köhécselni, majd vizes orrfolyás, este höemelkedés, éjjel láz (38 fok) Reggel Hőemelkedés, és köhög egy picit, illetve folyik a nózija teszem hozzá elötte nem volt beteg semmi tünete nem volt. Tapasztaltatok már ilyet? Vigyem dokihoz?
2012. márc. 8. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én beadattam,és semmilyen mellékhatás nem volt.Amikor még csak tájékozódtunk az oltásról,elmondta az orvosunk hogy nagyon jó vakcina,nem szokott mellékhatása lenni(a lassabb sorrendűről beszélek,van egy gyorsabb ütemű is,azt nem javasolták,tehát oltás,rá 3-4 hónapra az ismétlő,és majd egy fél év-8hónapra az utólsó emlékeztető).A láz lehetne az oltástól,de a köhögés orrfolyás miatt szerintem pont egy betegségbe esett bele.
2012. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Frankooo de előtte megvizsgáltaa doki és semii tünetünk nem votl :( :( Mi lett volna ha még a 18 oltást is megkaspja
2012. márc. 8. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt mellékhatása a kullancsos oltásnak, viszont a Menjugate oltástól 40 fokos láza lett. Ha megnyugtat, hívd fel a dokit, vagy vidd el, hogy nézzen rá.
2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!