Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok át a...

Hogyan szoktattátok át a nagykádban fürdésre a kicsit?

Figyelt kérdés

1. nap tökjól viselte, még tetszett is neki, néha-néha láttam rajta hogy egy pillanatra megijed, lebiggyesztette a száját, de ennyi, adtam neki játékot és ez elterelte a figyelmét.


2. nap is örült a víznek, de amint beletettem olyan éktelen ordításba kezdett, hogy nem hagyta abba, míg sírva-remegve kivettem a kádból.


Hogyan szoktassam át?

A kiskád nem fér a nagykádba, pontosabban elbillen benne, úgyhogy ez kilőve. A 2. alkalomnál apa is bent ült a kádba, én meg melletük voltam végig (kint), de egyikőnk kezében sem nyugodott meg.


2012. márc. 9. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Lányomat nem lehetett beletenni, mert nagyon sírt. Bármit kipróbáltunk. Úgyhogy 1 éves koráig a kiskádban fürdettük, már két részletben fért csak bele a gyerek.

Második gyerekem viszont könnyen átszokott fél éves korában, mert látta, hogy a tesó ott fürdik. Talán ha előtte fürödtök a kádban. Sok játék kell, mert eleinte ijesztően nagy a kiskádhoz képest.

2012. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idös?

èn fürdetném valahogy a kiskádban tovább.


az enyémet nem kellett szoktatni, pikk pakk átszokott. habár lehet el kellene mennetek uszodába vele, és akkor megkedvelné a nagykádat is.

2012. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyél neki biztonsági fürdető karikát vagy tegyél a kádba csúszásgátlót. lehet, hogy nem érzi magát biztonságban. én egyből a karikába ültettem és nem volt gond soha. hány hónapos?
2012. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krisztivan ***** válasza:
Fiam 4 hós kora óta fürdik a nagykádban.Nem volt szoktatás,betettük és kész:-))Mi vettünk szivacsos biztonsági fürdetőt.Ez egy egyszerű szivacs,formára vágva,kicsit kimélyítve a baba formájára.Kb.2500.- lehet és ad egy kis biztonságot nekik.
2012. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ja, lehet, ezt a szivacsot mi is vettük a fiamnak, szerette. A fürdetőkarika viszont nem jött be, mindkét gyerekem utálta.
2012. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok,


nekünk meg semmi betét vagy ilyesmi nem volt. tudtam kézben fogni. szóval szerintem nem egy szivacstól fog függeni. habár ha remeg a kezed bizonytalan vagy akkor lehet.

2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!