Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki szoptat és "fogyózik" is? Nem apadt el a tejetek?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak lécci, akik meg tudják osztani a tapasztalataikat.
2012. márc. 9. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én diétázom más ,mint a fogyókúra de ugyanaz az eredménye!Semmi változást nem érzek a tejemen!70 kg-val szültem fél éve most 55 vagyok!
2012. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi, ez engem is érdekelne, hogyan diétázol kedves elsö?
2012. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, leírnád a diétád lényegét?
2012. márc. 9. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, en 72 kgval mentem be szulni es most vagyok 58, 3 honappal szules utan. En alatta is vegig vigyaztam mit es mennyit eszek, hizekony vagyok es most is. Semmi liszteset cukrosat nem eszem, es nem ketto helyett. Vacsi nem keson es csak epp csipegetek. Napi 2 ora seta a babaval, aki csak anyatejes es mellette fejek is, szoval nem hatott ra. Sok sikert, nekem meg 3-5 kg hatra van.
2012. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is szoptatok,és januártól "fogyózom",vagyis inkább megreformáltam az étkezésem!15 hónapos a babám,és őt is szeretném kb 20 hónapos koráig(mint az elsőt)!Ez annyit takar hogy nem eszem egyáltalán kenyeret,és köreteket(csak rizst),nem eszem édességet,eszem viszont salátát,zöldséget(nyersen is,párolva is)húst,tejterméket és gyümölcsöt.Este hat körül eszem legkésőbb.Ja és rengeteget iszom.Nem éhezem egyáltalán és nincs változás a tejem mennyiségében sem.Emellett rengeteget sétálunk,és lépcső-gépezek itthon. minusz 5,5kg nál tartok,még 9-et szeretnék!
2012. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10,5 hónapos, most akarok elkezdeni valamit, legalább 15 kilót kellene leadnom. Eddig nagyon féltem, hogy elmegy a tejcsi, ez azért lett volna baj, mert 8 hónapos koráig szinte csak szopott, nem akarta elfogadni ,már most eszik :)

Én futni akarok. A 6 után evés eddig nem jött be, mert még sokszor felkel éjszaka és sokszor korgott a gyomrom :)

Sok sikert neked!

2012. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En szules utan norbiztam, ha ehes voltam, a kodok alapjan etkeztem. 20 kg-ot szedtem fel, 3 honap alatt lement, majd meg honapokkal kesobb, amikor abbahagytam a szoptatas, hirtelen lefogytam meg 5 kilot.

Azota a lanyom 3 eves, tartom a sulyom (50 kg), de probalok felszedni 2-3 kilot.

2012. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 4 hónapos, kb 3 hete kezdtem el "másképp enni". Nem eszem: kenyeret, péksütiket, cukrot/cukrosat, csokit egy falatot sem (érdekes, egy csöppet sem kívánom) nincs nasi, esti csipegetés a tv előtt. Kevés krumpli, rizs, tészta. Sok-sok zöldség, gyümölcs, húsok, joghurt, sajt. A natúr joghurtból és gyümölcsökből rengeteg finomságot lehet csinálni (pl fahájjal ízesíteni) szóval eszek finomságokat is :)

Eddig 4 kg ment le, ha még 4 lemegy, tök jó lesz :)

(beszereztem egy hullahopp karikát is, mivel pont a pocak-csípő tájék a problémás, már csak időt kéne találni, hogy mikor is csináljam...)

Tejem változatlanul sok, kisfiam jól lakik! Szépen fejlődik!

2012. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, belevágok én is, 10 kilót akarok leadni.
2012. márc. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!