Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú autósülést...

Milyen márkájú autósülést vegyek az 5 hónapos,6,5 kgos fiamnak, ami dönthető? A hordozóban már üvölt és a lába is kilóg belőle.

Figyelt kérdés
ha olyat veszek,ami 9 kgtól jó,akkor használhatja már most? vagy milyen kategóriájút vegyek és Pesten hol?Nania márkájúra van 20%os kuponom a Kikába. az jó?megbízható?
2009. jún. 10. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tud már stabilan ülni? a dönthető ülések azért annyira nem dönthetők ám. nekünk mikor vettük azt mondták ha nem tud stabilan ülni ne vegyünk ülést mert nem elég erős a gerince és ha van egy nagyobb fékezés teljesen mind1 hogy mennyire dönhető a nyomás nagyon nagy a gerincén! ha már tud ülni akkor a nania-ról én jókat hallottam, nekünk Be Safe van.
2009. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tud még stabilan ülni

csak most próbálkozik,de még eldől

2009. jún. 10. 14:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Pierre Cardin PS286 dk ez milyen?van vkinek ilyen?
2009. jún. 10. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin van, 9kg tól. Tényleg dönthető, majdnem hanyatt fekszik a fiam ha elalszik útközben, ja és csak hátranyúlunk és fél kézzel működik. Nekünk bevált, de még alig volt 8 kg mikor vettük, igaz már ült.
2009. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem szereti a hordozót,akkor szerintem a 0-18 kg-ig ülést vedd meg neki.Tudom,hogy praktikusabb lenne egyből a 9-25 kg-ig venni,de még pici hozzá.Nekem a két lányomnak nem is volt hordozója,hanem újszülött kortól a 0-18-ig ülés volt.
2009. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!