Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetnek szülők ennyire...

Hogy lehetnek szülők ennyire felelőtlenek?!

Figyelt kérdés
Ma az Aldiban voltunk, ott történt a következő eset. 1 éves forma kislány a bevásárlókocsiban, de nem az ülésben volt, hanem szabadon a kocsiban. Apuka tőle kb 2 méterre a tejeket nézegette, anyuka meg szintén odébb a wc papíroknál. A kislány kiesett a kocsiból elől, gondolom fejre mert azt fogta végig. Én csak egy rettenetes huppanást hallottam. Azt hittem valami raklap dőlt le, és csak akkor néztem oda mikor gyereksírást hallottam. Akkor szedte fel a kislányt az apja és ballagott már anyu is feléjük. Borzasztó nagyot szólt, és nagyon sírt meg fogta a fejét a baba. Le sem vették róla a sapkát, hogy megnézzék mi történt egyáltalán!!! Még kb 10 percet töltöttem a boltban, addig ők a bömbölő gyerekkel a kutyakajás sorban sunnyogtak, sapka még mindig rajta... Borzasztó volt :( Kijöttünk, ők még mindig sehol... Nem értem! Hogy lehetnek ilyen szülők? Ott hagyják egyedül a gyereket, megtörténik a baj meg sem nézik a fejét. Gondolom orvoshoz sem vitték ha ilyen lazán sétálgattak tovább bevásárolgatni... Azóta is nyomaszt az eset és ki kellett írni magamból, na meg kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy fordulhat elő ilyen.
2012. márc. 11. 19:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem a balesetekkel van baj. Az én fiammal is történt már meg fog is. Itt azzal van a gond, hogy ez simán elkerülhető lett volna. Először is ha már nincs el a gyerek a beülősben, akkor nem teszem simán a kocsiba. Ha meg mégis, akkor nem hagyom magára. Szerintem tök alap. Aztán ha megvan a baj, akkor a minimum és az első amit ép eszű ember tesz, hogy leveszi a sapkát és megnézi mi történt. De ők nem tettek semmit! Lehet hogy én vagyok túl parás, de ha a gyerekem egy bevásárlókocsi magasságából fejre esik a járólapra, és 10 percig ordítva sír, fogja a fejét, akkor legalább azt az átkozott sapkát leveszem, aztán elviszem orvoshoz egyből. Jobb félni mint megijedni. És nem, nem szoktam bevásárlás közben az embereket nézegetni, de ez nagyon megrázott és aggódtam a pici lányért a többi vásárlóval együtt. Szemmel láthatóan jobban mint a saját szülei. És bárki bármit mond, ez csupán felelőtlenség volt nem baleset. És az is felelőtlenség ahogy reagáltak. Remélem jól van a baba.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 11. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!