Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen márkájú bébiétel...

Kinek milyen márkájú bébiétel vált be?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem főzni is fogok és üveges bébiételt is fogok adni babámnak. Nektek melyik márka vált be?
2012. febr. 28. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hipp

az egyetlen felénk amiben nincs pl a gyümölcsban hozzá adott cukor ami csak zöldséget + sürítésnek rizslisztet használ.

2012. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hipp és Nestlé Alete, na meg az Univer is jó, de azért az árért csak 163 grammos kajáik vannak.

Kecskemétit néha adtam csak, szinte minden kajájukban ott a cukor. Persze ehetnek cukrot, de azért nem kell sztem minden étkezésben ott lennie, ha ki is lehet kerülni nagy általánosságban.

Gyümiből megvettem néha a Mülleres Bebivitát is.

2012. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hipp és Kecskeméti. Mint írták előttem, a Kecskemétiben lehet cukor, így azt nem gyakran.


Nekem amúgy egy héten 2-3 alkalommal kap a babám bébiételt.

2012. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Univerest lányom nagyon szerette, bár valóban kisebb az adag, mint a többinél, de finom. Neki ez vált be a legjobban.

Hippesek is jók, bár némelyik nagyon drága.

Kecskemétiből is evett pár félét, és nem rossz, de igazából nekem annyira nem jön be az állaga miatt.

Babaylove-osból csak gyümölcsöset evett, az jónak tűnt.

Hamanekesből is csak gyümiset evett, az sem volt rossz.

2012. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat kipróbáltam, de a Babylove az első számú kedvenc, azt követi a Hipp.
2012. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy off: de a babylove az a DM-es, ugye? Milyen árban van?
2012. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TKI Ibolya ***** válasza:
Nem nagyon eszik a gyerek bébiételt,mert nem fogadja el de ha még is az vagy Univeres vagy Hippes.
2012. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ár-érték arányban az univer és kecskeméti jött be.
2012. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hipp.
2012. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom bébiételen nőtt fel és nem válogatott.Megvettem a Nestlét, Kecskemétit, Hippet, Babylove-ot, Babydream-et, Ovko-t, Orgnixot, Dinky-t, Hamét meg még ki tudja mi féléket.Sosem vettem teljes áron, mindig kaptam féláron, harmadáron közeli lejáratút.Mindig megkóstoltam őket, soha nem volt egyiknek sem semmi baja.A lányom majdnem mindent megevett, de ez gyerekfüggő.Lehet, hogy a te abád csak a Hippet szereti majd, másé meg csak az olcsóbbat.Ezt ki kell tapasztalni :)

14 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!