Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még, hogy a 18...

Mit tehetnék még, hogy a 18 hós fiam ne legyen állandóan taknyos?

Figyelt kérdés
Már nem bírom, 2 hetente taknyos, hurutosan köhög, bedugul, folyik az orra. Mindig láztalan szerencsére. Folyamatosan kapja a cebion c-vitamint béres cseppet, betegség alatt a stodalt, sinupretet, fenistilt. 1 hét után el is múlik neki, de 2 hét múlva megint ugyanez. Most is februárban 2x volt beteg, 1x antibiotikumot is kapott, most megint. Voltunk már vele allergia vizsgálaton, nem allergiás. Magán fül orr gégésznél, szerinte csak kicsik az orrjáratok, hamar eltömődnek, majd kinövi. Már nem bírom idegekkel az állandó éjszakázást, üvöltést, orrszívást.
2012. márc. 12. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni ellene.Nálunk ugyan ez van már 1 éve minden hónapban beteg,van úgy,hogy többször is :( Mi már kaptunk immun erősítő gyógyszert is és az sem használt.Szerintem egyszerűen ennyire gyengék,hogy elkapnak mindent.
2012. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én azt még nem adtam neki, ma akarok íratni a dokival, hátha az segítene egy kicsit.
2012. márc. 12. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg,de úgy tudom csak nagyon indokolt esetekben írják fel,de ha rendes a dokid biztos felírja.Egy kicsit borsos az ára 5000ft,de ha használ akkor bár mennyi pénzt megér.
2012. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most értünk haza, azt mondta felírja, majd szerdán menjek a receptért vissza. Ajánlott többfélét, azt mondta kezdjük a Broncho vaxom-mal. Remélem beválik.
2012. márc. 12. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!