Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én "nyúltam" bele, vagy...

Csak én "nyúltam" bele, vagy másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

Aventos cumisüvegjeim elég gyakran folynak.Akármilyen erősen csavarom rá, folyik (a cumisüveg és a fehér karima között jön ki a táp.)...

Nem csak egy, hanem mindegyik. Kb 2 hónapja használom őket.

Más is találkozott ezzel?


arra is gondolhatnék, hogy a mikrozástól esetleg kitágul, összemegy stb. de volt, hogy egy vadi új cumisüveg folyt.


2009. jún. 11. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha folytak, néha nem. Bosszantó volt, amikor igen. Nem jöttem rá a titkára, csak újra és újra rácsavartam addig, míg abba nem hagyta.
2009. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia nmi is aventet hasznalunk es bizony van hogy fojik plane a tea.de nem izgatom magam rajta,van mas amin idegeskedjek :)))) . minden jot. 8 hos kislany anyuja.
2009. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán használok cumisüveget, akkor is csak hideg víz kerül bele, mégis néha csöpög a csavarrész és az üveg között. Még nem jöttem rá én se az okára, de addig próbálkozom, míg egyszer csak jól záródik... Mondjuk bosszantó, ha nem veszem észre és a kislányom nyakába folyik a víz a séta közben. :(
2009. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Az első két hónapban én is Avent cumisüveget használta, aztán a tv ben hallottam, hogy káros az anyag amiből készült nah meg sokszor folyt nekem is orrán száján.Ekkor megnéztem az interneten a cumisüvegek tömkelegét, és a Mam -ot kipróbáltam,és nagyon meg vagyok elégedve, a szelepeset használom, és nem káros az anyaga a babára, még ha mikróba teszem akkor sem.De természetesen nem teszem mikróba.ennek a szelepesnek az az előnye, hogy kivezeti a levegőt a szelepen kersztül, és akkor a baba nem nyel levegőt, és nem fog fájni a hasa.Előtte mielőtt áttértem, mindig nagyon sokat fájogatott a kis hasikája,onnantól kzdve, hogy váltottam cumisüveget, ez megoldódott ez a probléma.
2009. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyultál bele,nekünk is folyik és a barátnőmnek is.Van,hogy rátudom ugy tenni,mikor nem folyik.Észre vettem ha kevesebb vizet teszek bele,valamiért kevésbé folyik.Képzeld én 3db-ot vettem,1ajándékba kaptam.Ezek után nincs kedvem másikat venni.
2009. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg, hogy úgy rakod össze, hogy a cumis részén a kupak nincsen rajta. úgy csavarod rá a tetejét, és utána teszed rá a kupakot. nekem így nem szokott csöpögni.
2009. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet abban valami, amit az utolsó válaszoló írt, hogy kupak nélkül kell rácsavarni.

Csak azért gondolom, mert én mindig utólag rakok rá kupakot (ha rakok egyáltalán, mert ha egyből adom a babának, akkor nem kupakozok), de én soha sem vettem észre, hogy csöpögött volna...

Pedig már hét hónapos a fiam és sajnos az elejétől kezdve tápszeres, szóval rácsavartam már néhányszor a kupakot az aventes üvegre.

2009. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ööö... ezt most nem értem. akkor a fehér karimát rakjam rá, és utána tegyem a szilikonos cumit bele??????????

Sajnos nekünk a mam-os cumisüveg nem jött be (pedig abból is kettőt vettem, a szelepeset) a fiam nem szeret inni belőle, nem 'tom miért...amit még használunk az a tomeeteepee de ebből már jó ideje nem tudok 3-as cumit venni, egyszerűen nem árulják, vagy kifogyott.


szóval ilyen sz@rok ezek az aventos c.üvegek...

pedig még nem is made in china, hanem angol.

2009. jún. 11. 17:08
 9/13 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a válaszokat!
2009. jún. 11. 17:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem folyik sose.Csak szopizunk,gyümölcslé vagy víz van benne,itató fejjel.4 hós a baba
2009. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!