Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen kivagyok! Nem bírom...

Teljesen kivagyok! Nem bírom a 2 éves kisfiammal. Más is van így vele vagy csak én vagyok ilyen béna?

Figyelt kérdés
Úgy érzem néha direkt rosszalkodik,persze még kicsi hozzá de akkor is.Teljesen kikészített ma idegileg!Más is van így vagy mindenki szuper anyuka?Pedig olyan kis értelmes gyerek,általában tök jól megértjük egymást de ma katasztrófa!
2012. márc. 15. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az én babám még csak 5,5 hónapos, de van amikor ki tud készíteni. Van amikor semmi nem jó neki sehogy, na akkor tud égnek állni az összes hajszálam, az idegszálaim meg rojtosak... :) Mi lesz még később, nem tudom. :) El ne hidd már, hogy mindenki szuper anya! Lehet a mai front teszi, hogy ma ilyen. Menjetek el sétálni, hátha javulna a helyzet.
2012. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Más is.:)

A különbség,hogy az enyém 3,5 éves és már tényleg direkt cukkol néha.

Nekem is elfogy olykor a türemr

2012. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Más is.:)

A különbség,hogy az enyém 3,5 éves és már tényleg direkt cukkol néha.

Nekem is elfogy olykor a türelmem és világgá futnék.

Csak,hogy fokozzák,mellette van egy 3 hónapos ölbebabám, segítség nulla, szóval nem vagy egyedül.

2012. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most elaludt én meg itt ülök magamban és arra gondolok mekkora egy idióta vagyok hogy nagyon kiabáltam vele.De már megtörtént:(
2012. márc. 15. 16:24
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek:de örülnék ha még olyan kicsi lenne:))

Második:GRATULÁLOK!Minden elismerésem.

2012. márc. 15. 16:25
 6/13 anonim ***** válasza:

Telósnet...:/

*fokozzam

2012. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Valószínűleg én is ezt fogom mondani egy pár év múlva. :)
2012. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, próbálkoznak meddig mehetnek el. :)

Én is szoktam vele kiabálni és utána meg is bánom. De melyik anyuka nem kiabál néha a gyerekével. Velünk is kiabált anyum. Pont most kérdezte meg a 3 éves fiam, hogy most már jobban vagyok? Mert pár perccel ezelőtt én is kiabáltam vele. :) Igen, most már jól vagyok :) Mire ő- "Jobb is ha kiabálsz velem és utána jó kedved van és vidám vagy." Na ilyen a gyerekszáj... Édes

Én is hasonló ugyanolyan cipőben járok mint az egyik válaszoló. 3 éves kisfiú és egy nagyon-nagyon anyás 6 hónapos kislány aki szintén az ölemben van majd nem egész nap. Segítségem nekem sincs, úgyhogy teljesen együtt érzek vele. Sok türelmet mindenkinek!! :)

2012. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul "sorstars":-))) A lanyom 2 eves 3 honapos, de hidd el, neha ki tudnek ugrani az ablakon. Nala az asztalon rendrakas annyit tesz, hogy mindent lesopor a foldre. Szolok neki, vegye fel, de mint aki nagyothall. Ujbol szolok neki: Vedd fel babam - semmi reakcio. Ujbol en: Legyszives vedd fel - meg se moccan. En: VEDD fel - ram se hederit. Ujbol en: MEGKERTELEK, HOGY VEDD FEL - tovabbra is all bamban. En: VEEEDD FEL, MERT MEGBUBOLLAK - semmi rekacio. Ezek utan meg odamegy a mamahoz es kozli vele: Aja sir. Vagy rakiabalok es visszakiabal. En szinte napi szinten erzem magam benanak gyerekneveles teren. Imadom, de olyan rosszcsont, hogy harommal feler.

Isten hozott a klubban:-)))) Kitartas!!!!

2012. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fúúú,utolsó!

3.-on lakunk én is azon gondolkodtam hogy kiugrok az erkélyen:)

2012. márc. 15. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!